Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sex po serkláži

jasminka29
24. feb 2015

Ahojte som 5 dni po odstraneni seklazneho stehu a som v 37/2tt mala ma cez 3 kg. mate stym skusenost kedy ste mohli sexovat ?

barbora59
24. feb 2015

ja som bola v tejto istej situacii..uz si sice nepamatam ci bol sex... ale nemalo by sa ak by bol tak sa ti moze rozbehnut porod, co ine.. podrazdi sa to tam s uz to pojde🙂

jasminka29
autor
24. feb 2015

@barbora59 A mne to neublizi?iba dnes so prestala spinit a krvacat krvacala som iba kvapku cez den

trgypadl
24. feb 2015

@jasminka29 poserklazi je krcok rozdrazdeny,bolo tam mechanicke drazdenia a po pohl.styku sa mozes rozkrvacat

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbora59
24. feb 2015

@blankaj tiez suhlasim.. chapem nieje to lahke.. ale dokonca mne lekar povedal ze aj samotny orgazmus podrazdi krcok a neodporuca.nic moc treba vydrzat uz ste na konci.

janinah
24. feb 2015

zrejme netušíš prečo sa serkláž robí....

danielahamar
24. feb 2015

nie je to vhodné, a to že má malá 3kg neznamená, že má vyvinuté plúca a môže ísť na svet, nezodpovednosť s tvojej strany a strany toho chlapa, nedá sa mi napísať otca, lebo radšej ohrozí dieťa ako má vydržať bez sexu a ak to je tvoja akcia, tak mi postál rozum

jana_eyre
24. feb 2015

@blankaj kedze autorka pise o odstraneni serklazneho stehu a je defacto v 38tt tak predpokladam, ze uz rodit moze, kedze dieta v tomto tyzdni uz dovivijane je..

tak ci tak si myslim, ze tato otazka mala byt polozena osetrujucemu gynekologovi (ktory pozna priebeh celeho tehotenstva a vie v akom stave sa dieta nachadza) a nie zenam na internete..

zabudnuta
24. feb 2015

Ved sa iba opytala slusne nenapisala , ze uteka sexovat. nemusite sa hned do nej navazat,,,,co ak ma takeho dr. akeho som mala aj ja napr, ze nic nevysvetli? nic nepovie? ....som za to kto sa nepyta ten sa nedozvie a @jasminka29 sa slusne opytala PRAVE PRETO ABY NEOHROZILA DIETATKO
@danielahamar
@blankaj

jankapo
24. feb 2015

osobne by som par dni pockala, predsa len, na tom krcku mas ranku, aby si si tam nezaniesla nejaku bakteriu...myslim, ze v piatok by ste si mohli dopriat pekny vecer 😉

pribinak
24. feb 2015

@zabudnuta co tak sa opýtať gynekológa a nie na múdrom konovi? Však tu serklaz jej nerobili len tak pre srandu, ale asi, ze mala dost problemi, osobne si myslím, ze snáď si nájdu aj iný spôsob potešenia ;)

zabudnuta
24. feb 2015

@pribinak ja sa nehadam jasme ze sa mala v prvom rade opýtať doktora. Ale. Ked uz nemuseli utocit ale napisat bud nue ziadny sex alebo nereagovat a nie pisat aka je mama a a nema rozum a neviem co

dandulina
24. feb 2015

To ten sex ozaj musis nutne mat?..ci ides vyhoviet muzovi?..ja by som kaslala radsej na to..da sa aj inak uspokojit, nie nutne mat pohlavny styk za tychto okolnosti..alebo sa spytaj svojho gynekologa

barnica
25. feb 2015

Po serkláži do úplného zhojenia prejdú aj dva týždne,je to bohužiaľ mechanický zásah a nič príjemné. Osobne si myslím že by si si ten sex veľmi neužila a bolo by to bolestivé ešte. Ja tiež čakám či nepôjdem na serkláž dúfam že nie ,uvidím čo mi povie doki zajtra. Ale čo mi tvrdil doktor že krčok je strašne citlivý aj po vybraní stehov a neodporúča sa sex také 2 týždne. Musíš vedieť sama ako sa cítiš ale ja by som ešte neriskovala osobne,veĎ sú aj iné spôsoby ako je aj chlap spokojný aj žena.

jabadaba
25. feb 2015

@blankaj detto! Odpust, ale snad to ide aj bez toho sexu za danych okolnosti, ci nie? To nevies vydrzat Ty sama alebo ma problem manzel sa trochu uskromnit? Raz mas zdravotne problemy, bola si pozasivana tak hadam...

velkacica
25. feb 2015

manžel má právo na sex, nech sa dievča nečuduje, ak si ho zoženie inde

jabadaba
25. feb 2015

@velkacica 😅 😅 😅 hm...zaujimavy nazor, cize, sex cez mrtvoly, hej? Lebo bu bu bu bude hladat inde? Nuz, nie kazdy chlap to spravi, zalezi od charakteru. Ak by si inde nasiel, je to dokaz, ze stoji za velke haaaa ako manzel a partner a ako chlap vseobecne, potom dovi dopo. 😎

kati301
25. feb 2015

@velkacica manžel má právo na sex? akože fakt? :D a v koľkátom storočí to žijeme? sex má byť vtedy, ak to chcú a môžu obaja.. a vo vzťahu, kde sa milujú a ešte k tomu čakajú spolu baby, by bol ten chlap chrapúň, ak by si ho zohnal inde, ak momentálne manželka nemôže.. neviem aký vzťah máš ty a či v ňom to je takto, ale ak áno, tak mi to je úprimne lúto, lebo takého chlapa by som kopla do prdele skôr ako by stihol slovo sex čo i len vysloviť ;)

dandulina
25. feb 2015

@kati301 plny suhlas s kati301..
@velkacica..to co je za veta? Ze ma pravo na sex?..ako manzel v podstate si manzelka ma plnit manzelske povinnosti, ale vzhladom na to, v akom stadiu je a ze je po zakroku, by si ten sex mohol odpustit!!..muz ma byt v tomto ohladuplny a ustretovy, nie byt uz ze nevydrzi bez toho..a ak to hlada potom inde, to potom neni chlap milujuci svoju zenu, asi tak..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli