Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skener na vrátnici v práci

ivkakivka
21. nov 2012

Ahojte baby. Chcela by som sa opýtať jednu vec. V práci musím chodiť každý deň (ráno aj poobede) cez skener na vrátnici - či niečo nekradnem.
Nejako som to doteraz neriešila. Ale teraz som si uvedomila, že by mi to mohlo škodiť. Neviem, do akej miery sú tieto skenery účinné a rontgenové, keďže aj tak pípajú, lebo človek má na sebe vždy niečo kovové. Myslíte, že to môže spôsobovať nejaký problém? Už som na konci 6. mesiaca. ďakujem pekne.

moon1979
21. nov 2012

@ivkakivka
fuuuuuha, tak to by zaujímalo aj mňa ... no každopádne by som asi žiadala výnimku, tašku nech si pozrú, ale asi by som odmietala cez to prechádzať... no aj scanerov môže byť kopec druhov ...

bamb27
21. nov 2012

@ivkakivka @moon1979 iba toto som nasla http://www.babycenter.com/404_is-it-safe-to-wal... ..pisu ze je to bezpecne, scanner vytvara slabe elektomag. pole, ako bezne spotrebice,, nie je to ziadny rontgen ako si myslime a tvoja kazdodenna davka je par stotin sekundy co tade prejdes,,, takze malo by to byt ok,,,

ivkakivka
autor
21. nov 2012

@bamb27 ďakujem. som trošku kľudnejšia 🙂

neviemkto
13. dec 2012

no ja som bola v 5 tt ked sme leteli a lekarka mi vravela, ze nemam zbytocne cez ten scaner na letisku chodit.. potom som vravela aj pri kazdom vstupe do muzea, ze som tehu a stale ma v pohode pustili mimo scaner.. tak neviem, ja by som si dupla, ak by sa dalo.. zbytocne male denno-denne scanovat..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli