Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skoro ako hnačka na začiatku tehu

eri28
13. máj 2015

Baby chcem sa poradit vcera mi meskal menzes 1 den a spravila som si test.Vysiel pozitivny cize som tehu.Uz dva dni pred tym som dostala nieco ako hnacku.Nie uplnu ale dost.K midwajf idem na buduci stvrtok, a u doktora som bola minuly tyzden ze mam bolesti a dal mi lieky ktore sa ani v tehu nemozu.Cize moc sa mi tam nechce teraz ist bola som na neho nastvana.Ale tusila som ze som tehu tak som zobrala len jednu tabletku.Pri druhom tehotenstve mna toto trapilo skoro kazdy druhy denaz do 8 tt.Potom som sa dozvedela ze sme o babetko prisli.Pri prvom tehu som mala zapchu.A teraz mam zmiesane pocity ze ci to je zle alebo co.Napiste mi ci ste to mali niektore maminy a mimi bolo okej.Dakujem

sianka
13. máj 2015

No ja som zo zaciatku tehotenstva tiez skor hnackovala a dost casto ... a aj teraz este obcas niekedy. Tiez som pocula / citala, ze byva skor opacny problem - zapcha. Nemyslim si, zeby hnacka mala vplyv na to ci sa babatko udrzi. Podla mna u teba to bola len taka zhoda nahod, nepripisovala by som potrat hnacke, to urcite nie 😉

eri28
autor
13. máj 2015

@sianka dufam diky.

sianka
13. máj 2015

@eri28 Urcite, neboj 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli