Sny v tehotenstve

7. feb 2024

Ahojte! som v 11 tt (10+3) no ale uz par dní po vymšekaní MS som začala mávať divoké sny. Veľmi živé, farebné, vačšinou hovadiny. Ale posledné 2 týždne je to veľmi zlé. ja kazdú noc v spánku kričím ako šialená , potom sa zobudím na svoj vlastný hlas ako sa snažím kričať v spánku tak vydávam reálne zvuky. Uplné terror sny a nikdy nič iné nerobim len kričím :D nie som chorá, nie som vystresovaná v podstate si žijem kludný život, pracujem v kancli a nemám ešte žiadne dieťa. Ja nechápem fakt. AJ dnes v noci sa mi snívalo, že som odchádzala od sestry a zo srandy som zaklopala na druhé dvere na chodbe a vyšiel nahý starý vysušený hnusný chlap s malým zošúvereným prirodzením a nalepil sa na mna a nutil ma aby som ho chytila za.... :D ja viem, že je to asi vtipné, ale v sne to vtipné nebolo - zas to končilo krikom. potom som znova zaspala a snívalo sa mi, že som išla do mojho bytu - ktorý momentálne prerábame a ked som kráčala po chodbe, tak som uvidela na našich krásnych nových dlažbách stopy od detských chodidiel... z výkalov !! :D potom som sa ale predesila, že je to duch, ved tu ziadne dieťa este nemám a znova krik. chválabohu som po tomto stavala do práce :D takze, je tu ešte nejaká tehulka, ktorá to má rovnako? :D

rurutiax
7. feb 2024

Niektoré veci by si mal človek radšej nechať iba sám pre seba..

diewcatqoo
7. feb 2024

Ano, tiez mavam divoke sny v tehotenstve - totalne hovadiny. Ale, nastastie, ziadne stare penisy a vykaly. Ani nekricim. Mozno to spomen na poradni.

autor
7. feb 2024

@rurutiax tak isto aj niektoré blbé komenty. Okrem iného, ak to berieme s absolútne sedliackym rozumom, príspevok je anonym, nemáš ani prd kto som. pekný deň

lucia7933
7. feb 2024

teda uz som v 21tt ale nastastie taketo sny som nemala este ani raz😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre