Som podľa vás tehotná?

nikoletaas
28. mar 2018

Ahojte, som tu nova a mam otazocku. Dnes som si robila mamatest a vysla tam slaba ciarocka, je mozne ze budeme mat babo, ale o mesiac mame svadbicku a chcem vediet, ze na co si mam davat pozor. Tancovat a napriklad pripitok mozem? Dakujem za odpovede 🙂

nikoletaas
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mejbelyn1994
28. mar 2018

@nikoletaas tak pre istotu si sprav este jeden test.. A potom sa uvidi.. A keby si ze bola v tom? Tak pripitok kludne mozes len si davaj uz dvojnasobny pozor na seba lebo prve tri mesice su taje kriticke.. Ale aj ked si teras tehotna tak musis aj na sebe vydiet uz zmeny..

janickacrazy
28. mar 2018

@nikoletaas gratulujem, vyzerá to, že máš darček k svadbe, no ja by som prípitok nepila, dala by som si nejaký nealkoholický, ale tak je to na tebe a tancovať samozrejme môžeš, pokiaľ sa budeš dobre cítiť

nikoletaas
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikoletaas
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zenaajmama
28. mar 2018

@nikoletaas niekto nema vôbec, ja som mala do 31 tyzdna.
Žiadne zmeny citit nemusíš.Ja by som šla ku gyn.aby si vedela na čom si.
Hlavne žiaden alkohol, zdrave jedlo, a davaj di pozor na seba. 🙂

lucilaines
28. mar 2018

Ahoj, ja som to nedavno absolvovala, mali sme svadobnu zabavu ked som bola v nejakom 7mom tyzdni..tiez som sa toho dost bala, kedze je to kriticke obdobie..este o tom nikto z hosti nevedel, len moji a manzelovi rodicia..poviem ti pravdu, ze zvladnut sa to da, ja som si len tak odpila z pripitku a tancovala som naozaj dost az do takej druhej nad ranom..ale potom mi uz zacalo byt strasne zle, bola som unavena, vracala som a ked som si len na chvilu sadla, ze si odpociniem, hned pri mne niekto bol, co ma bud tahal tancovat alebo do mna chcel nalievat alkohol..takze uz ku koncu som naozaj bola unavena, triezva a mala som plne zuby vsetkeho, takze som dokonca odisla pred koncom svadby uz o nejakej stvrtej rano, hostia aj manzel zostali az do pol siedmej..cize zvladnut sa to da, len si davaj na seba velky pozor, aby si sa nevysilila..a pre mna j pravda taka, ze som si to urcite neuzila tak, ako keby som tehtna nebola a polovicu svadby som skor pretrpela..

janickacrazy
28. mar 2018

@nikoletaas mne pri prvom tehu začali nevoľnosti až v 3.mesiaci, ale je to individuálne, niekto má aj skor, niekto vôbec, ja som bola len dosť unavená na začiatku tehu

cibka89
28. mar 2018

Mne nevoľnosti osi začali od 4tyzdna a dosť ma obmedzujú pri bežnom živote a aj v práci ja by som svadbu určite nezvladla ale tak všetko sa dá len bacha na alkohol a dáke urazy

nikoletaas
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alobalka
28. mar 2018

Niekto má tehotenstvo úplne pohodove a niekedy aj tanec je problém. Môže byť aj na zaciatku krvácanie, potom tie nevolnosti, únava. Ale verím, že všetko bude ok, hlavne sa teraz nestresovat svadbou a viac oddychovať. .

sarah16
1. apr 2018

@nikoletaas ahoj u každej ženy to je iné mne nebolo vôbec

rsiskar
7. aug 2018

Tak ako to dopadlo? Čakáš bejby?🙂 píšem pretože som našla skupinu a mám tiež niečo podobne na teste tak má zaujímal názor 🙂

evittam
7. aug 2018

@rsiskar Si tehotna. Mas to jasne na tom teste.

rsiskar
7. aug 2018

@evittam ďakujem ti, a toto už nieje ten duch ? Toto je test zo včera. Ja som si len stále neni istá a neviem kedy to brat už je to neozaj :D

evittam
7. aug 2018

@rsiskar Prečítaj si príbalovy letak. A chod k lekárovi ked neveris testu.

nikoletaas
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petrlka
3. jan 2019

Ahojte co ai myalite o tomto? MS mi meskala 3 dni tak som si spravila tehu test obycajny vysiel mi duch , dalsi den som si spravila digitalny clear blue a vysiel pozitivny +1-2, dnes je to 6 dni co mi meska menzes no tehu test mi vysiel negativny .nemala som ziadne spinenie ani bolesti. Mate nekdo podobnu skusenot?prikladam aj fotky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre