Sono v Martine

mishita2401
13. aug 2012

Ahojte baby, chcela som sa opýtat či nahodou niektora nebola poslana na kontrolne sono do Martina do nemocnice. mam tam ist tuto stredu, ževraj su tam od 10hodiny..neviete kde to tam je a nejake bližšie info ako to tam prebieha??? dakujem

katren
13. aug 2012

@mishita2401 no, zalozila si po otazke https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/sono-v-martine/ diskusiu, ale aj tak si nenapisala, kam na to sono ides.....

mishita2401
autor
13. aug 2012

@katren ved som napisala že do nemocnice ma tam poslali!!! ja som v matrine bola pred 15rokmi vôbec neviem kde čo je preto sa pýtam. tak asi je len jedna univerzitna nemocnica v Martine nie??? 😕 😕 😕

martinka13
13. aug 2012

@mishita2401 nedoporucujem! Hrozny pristup, ziadne informacie. Osobne velmi zla skusenost s este horsim koncom. Ak na kvalitne sono tak do Martina k Mudr. Grochalovi do Femicare. Je to kusok od nemocnice, plati sa, ale yrcite stoji za to.

mishita2401
autor
13. aug 2012

@martinka13 dik, len mna tam poslali z nemocnice...a nevieš ktora to je budova a kde to tam je????dik

martinka13
13. aug 2012

@mishita2401 aj mna. Je to tam riadne oznacene. Uz si to nepamatam. Najdes to lahko.

mishita2401
autor
13. aug 2012

@martinka13 ďakujem ti za odpoved a radu 🙂

frogi
15. aug 2012

Ja som priamo z Martina a viem, že je to niekde pri Lekárni oproti nemocnici ( tej vzdialenejšej od mestskej tržnice). Na meno pána doktora Grochala som počula samé chvály. Ja som s maličkým v brušku chodila do Heliosu - Centra asistovanej reprodukce a tiež sa mi tam páčilo. Ako mi však bolo v ambulancii mojej gynekologičky povedané - pán doktor Grochal robí najpodrobnejšie soná v našom meste a je v tejto oblasti veľký odborník. Za jedno sono si vypýta okolo 26 eur. ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre