Tehotenský pás Besafe

klip0
17. máj 2021

Ahojte, mate niektora tento pas? Ste s nim spokojne? Akym sposobom sa dava do auta? Nejak sa to upevnhje alebo..? Totiz rozmyslam ci mi staci jeden alebo treba dva. Lebo mame 2 auta, v jednom chodim ako sofer a v druhom vacsinou ako spolujazdec. Tak ci sa to nejak dlhsie tam dava a mam radsej do oboch aut kúpiť, alebo to vzdy len jednoducho prehodím do toho, v ktorom pojdem? 🤷‍♀️

petamich
17. máj 2021

nemame BeSafe ale pozerala som sposob zapinania na oboch a je rovnaky - relativne jednoducho sa to instaluje 🙂 polozis na sedadlo, zapnes pas za na klip sedadlom a potom ked sadnes do auta na tu sedaciu cast, su tam dva klipy, do ktorych vlozis bezpecnostny pas (ten regulerny) a oni su vlastne kratke a tym padom ho drzia pod bruskom

klip0
autor
17. máj 2021

@petamich super, dakujem pekne, tak asi objednam len jeden a budem ho prekladat 🙂

petamich
17. máj 2021

@klip0 pripadne zistis, ze opruz 🙂 a dokupis ale ja osobne si myslim, ze je to v pohode

malebiele
17. máj 2021

@klip0 ja som mala zo zaciatku jeden, tiez mame dve auta (v jednom som bola sofer a v druhom spolujazdec) a dokupila som si potom druhy.. pretoze prekladat pas sa mi potom uz proste nechcelo, hore dole ho presuvat, jednoduchsie bolo mat ho v oboch autach a nemusiet riesit zapinanie (aj ked je jednoduche) pei kazdom nasadani/vysadani

hviera81
18. máj 2021

nemam besafe, ale iny, ale tiez sa zapina vzadu, a prekladam. s vacsim bruskom to nie je uplne easy, ale ide to 🙂

lucijalucy
18. máj 2021

Ja som ho používala a super 🙂 A kľudne stačí jeden, vieš si ho prenášať hore dole kam treba. 👍🏼

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre