Tehotenský test - vidíte tam //?

katushka121
15. okt 2018

ahojte, pridávam foto z dnešného dňa.. vidím to len ja alebo je tam tá slabucka druhá čiarka.. už by som chcela veľmi vedieť ci sa to podarilo.. jasne aj tak musím vydržať ci sa dostaví menštruácia.. tu mam dostať v sobotu až..

marlenka222
15. okt 2018

@katushka121 podľa mňa je chybný test. Je dalo veľa rozpity.

klarissa25
15. okt 2018

Ja tam nevidim druhu ciarku

janulka2811
15. okt 2018

Negativny

lubik87
15. okt 2018

@katushka121 druhá čiarka chýba zbytočne nerob testy tak.skoro.len si.minas prachy..

katushka121
autor
15. okt 2018

diki baby za odpovede.. len som chcela vedieť ci uz náhodou nie lebo prvé tehotenstvo mi ukázalo dve čiarky uz tri dni pred menštruáciou ale žiaľ skončilo MA.. nevadí tak teda len čakať och

em20
15. okt 2018

Caute baby mam už 3 deň ruzovkasty vytok menstruacia mala prísť 13.10 no nedosla pobolieva má podbrusku na ľavej stráne.. kríze ma bolia v brúsku citim nevoľnosť myslite že som tehu?... test som robila visiel nega.
Asi som ho robila skoro či som z toho zmetena 😕
Z manželom sa snažíme o babo dúfam že to výjde poprosin rady

tatkasmolka
3. nov 2018

To si neviete kúpiť poriadne testy ? Tieto najlacnejšie smejdaky tu nebudem hodnotiť

natalka1983
13. nov 2018

Ahojte dievcata, chcem sa podelit s nasim pribehom. Priatelovi bola diagnostikovana zo spermiogramu theratozoospermia (100% patologia hlaviciek spermii 0% dobrych). Ja som bola v poriadku.
Vela sme o tom nastudovali. Objednala som mu 4 bal. FertilUp 1-0-1, bral Carnosin 2-2-2, vitamin E 1-0-0, Wild yam 1-0-1, Noni stavu 30ml 1-0-1. Po 6tyzdnoch mal 1% dobrych a po dalsich 2 mes. sa to este zlepsilo. Dnes mi lekarka oznamila uzasnu spravu, az zazrak to bol pre nas, lebo vravela, ze tazko s takou diagnozou prirodzene otehotniet. Ale zazrak sa stal. Sme stastni a tie, ktore maju takyto pripad, odkazujeme, ze netreba sa vzdavat a treba urobit preto maximum. Moj priatel svedomito vsetko uzival pravidelne, uplne vylucil alkoholicke napoje, horuci kupel, zdravsie sa stravoval.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre