Tehotenstvo a černanie uší zo strieborných náušníc

jana260191
30. máj 2020

Ahojte nemal niekto problém s tým, že mu černela pokožka zo striebra na začiatku tehotenstva?

11mirka22
30. máj 2020

@jana260191 mne cernelo striebro, všetko čo som si strieborné dala na seba, očernelo...

jana260191
autor
30. máj 2020

@11mirka22 a to ste mali len vtedy keď ste boli tehotná? Lebo ja som to nikdy nemala a až teraz síce ešte neviem od lekára či naozaj tehotná som ale test je pozitívny. A pred tromi dnami som si v práci všimla ze mam strašne čierne uši pri nausniciach tak som si to umyla a po dvoch hodinách som to mala také znova. Tak teraz nechápem z čoho to môže byť.

11mirka22
30. máj 2020

@jana260191 áno, iba keď som bola tehotná, dokonca som si to všimla skôr, ako tehotenstvo. Myslím, že je to hormonalnymi zmenami, neviem, nejako som po tom nepatrala.

veronika65
30. máj 2020

Mne takto sčernali uši a strieborné náušnice pri pôrode....v tehotenstve som nič také nespozorovala a od pôrodu tiež nie 😀 ja som to pripisovala tomu, že mi vyvolávali pôrod a tlačili do mňa jedno cez druhé

jana260191
autor
31. máj 2020

@11mirka22 ďakujem ste ma ukludnili lebo kolegyne ma strašili že to je keď je ten človek nejak vážne chorý.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre