Tehotenstvo a menzes

dudu1506
22. jún 2012

ahojte kocky.stretla sa niektora z vas s tym,ze lekar povedal,ze pravdepodobne ide o tehotenstvo a o 2dni pride menzes?som plna strachu:(

nibiru
22. jún 2012

@dudu1506 mne zatial nikto nic nepotvrdil zajttra si spravym test ja som sice mrchu dostala ale uplne inu miesto 5dni 2,5 aj to slabe krvacanie oproti tomu ake mavam.mohlo sa stat že sa vajičko neuhniezdilo dostatočne a nastal menzes alebo je vysoko a cast sliznice odyšla neviem aky maš silny menzes ked tak zavolaj lekarovi nech ta pozrie.

dudu1506
autor
22. jún 2012

mne maskala 10dni s tym,ze som si v utorok urobila tt,jedna ciarka bola tmava,druha bledsia,ale bola tam,tak som sla k lekarovi,lebo necchem nic zanedbat,povedal mi,ze sliznica je vysoko,bola tam malilinka bodka,ze pravdepodobne ide o tehotenstvo,ale nemoze to urcite potvrdit zatial,lebo som prisla skoro.na dalsiu kontrolu ma objednal buduci utorok.strasne sa bojim

nibiru
22. jún 2012

ja by som mu zavolala ked tak nech ti da niake lieky na podporu udrzania plodu ale kludne sa mohlo stat že sa mimi neudrzalo.
@dudu1506

dudu1506
autor
22. jún 2012

asi to skusim :( dakujem ti pekne :(

maranat
22. jún 2012

ja som mala menzes normalny do piateho mesiaca, takze.... 😉

anjelicek26
22. jún 2012

@dudu1506 - teraz je to bud alebo. Su zeny, co maju menzes napriek tehu... ale väcsinou ked zacnes krvacat sa jedna o skory potrat :( Zajdi na pohotovost.

dudu1506
autor
22. jún 2012

@maranat
@anjelicek26
viem,ze su aj take zeny.lenze mne to moj dr ani na 100% nepotvrdil,ze sa jedna o tehu.utorok by som mala ist na dalsie sono.teraz som mu volala,v pondelok mam ist na odbery krvi.takze som velmi zvedava a aj sa hodne bojim :(

anjelicek26
22. jún 2012

@dudu1506 - ta bodocka bolo mimi. Len este nemalo srdiecko, lebo bolo skoro. Ak tam ta bodka bola, ty si mala hcg - teda pozitivny test, tak to tehu je/bolo. Ako silno krvacas? Ja osobne by som necakala do pondelka a sla na sono na pohotovost.

dudu1506
autor
22. jún 2012

@anjelicek26 lenze ta bodka bola este prazdna,preto mi kazal prist v utorok znova,ze by malo vidiet uz plodovy vak.a test mi vysiel taky,ze jedna uplne tmava a druha len velmi velmi slabulinka ciarka.pri oboch testoch,co som si robila to bolo takto.je to akoby normalna menzes,nijak inak sa zle necitim.vraj mam ist na pohotovost ked mi bude zle...

dudu1506
autor
22. jún 2012

@anjelicek26
v marci som prekonala MA,preto na dalsi kyret by som nerada,viem,ze su aj baby,ktorym to same odislo a ani nevedeli,u mna je to este moc moc skorooo...

anjelicek26
22. jún 2012

@dudu1506 - lenze srdiecko je vidno najskor v 6.tt, väcsinou az neskor. Ale bodka znamena, ze to je tehu, len este velmi skore - mozno posunuta ovulacia. Robila si si aj teraz test, ci stmavol? Alebo je ciarka prec? Urob si najlepsie teraz test.

A na kyret takto skoro netreba, telo sa vycisti same. Hlavu hore!

nibiru
22. jún 2012

@dudu1506 bež na pohotovost moja sefina je teraz v nemocnici prvy krat portatila preed 7m. a teraz je v 4. no pred 2tt začaLA STRASNE KRVACAT BALA SA žE ZASE POTRATILA DOLA DO NEMOCNICE A MIMI BOLO OK LEN JEJ NASLI HEMATOMI sktoych krvaca vraj ako sa jej roztahuje maternica sa jej tvoria 1 vypadol doma podla jej slov mala cele gate krvave nastastie mimi je ok teraz jej nasli dalsie 2.tak je na pozorovani ja by som sla na pohotovost vvieš tiež zalezi aky ma lekar ultrazvuk.čo nebolo videt unho može bit v nemocnici uz vidno.

danusskaaa
22. jún 2012

ahojik, ja som uz bola tehu a mala som normalne svoj cyklus. telo sa proste este nestihlo prisposobit, ked som sla na gyndu bolo uz aj na sone vidno srdiecko. na dalsi mesiac som zase dostala svoje dni a preto mi uz doktor dal utrogestan na udrzanie tehotnosti, aby sa este tak male babatko nahodou "nevyplavilo" s necistotami. nakoniec vsetko dobre dopadlo a dnes mam krasnu 4mesacnu dcerku. preto skoc zase ku dokimu,nech si aj ty kludna a hlavne nech sa to riesi... drzim palce 😀

dudu1506
autor
22. jún 2012

@anjelicek26
mas pravdu,idem skusit test

dudu1506
autor
22. jún 2012

@anjelicek26
test je negativny...co teraz??? 😢

anjelicek26
22. jún 2012

@dudu1506 - tak to asi nema velmi zmysel na pohotovost ist :( Popros lekara, nech ti spravi vsetky testy, aj na zrazanlivost krvi, aj na ureoplazmu, chlamydie, proste na vsetko. Mrzi ma to 😔

trish31
22. jún 2012

@dudu1506 nehnevaj sa,ale preco taketo veci nekonzultujes s lekarom?Ved si tam bola,nepovedala si mu,ze ma prist ms?

dudu1506
autor
22. jún 2012

@anjelicek26 ja neviem,aj by som sla za nim nech ma pozrie pre istotu,lenze povedal,ze az v utorok ma chce vidiet.aj na pohotovost by som sla,mozno maju lepsi ultrazvuk..neviem...necitim sa zle,ani nemam hrudky na vlozke,tak neviem...mozno som ani nebola tehu a zbytocne stresujem 😒

bambi2
22. jún 2012

@dudu1506 ta bodocka bola zrejme zltkovy vak... a ked si zacala krvacat, neviem ci silno, ale ak silno tak to bude zrejme mikropotrat. to znamena, ze keby si tehu test nerobila ani nevies, ze si bola tehotna... ak slabo tak je tam este nadej. chod na pohotovost, mozno ti povedia viac...

dudu1506
autor
22. jún 2012

@trish31 samozrejme,povedala som mu,ze mi meska 10dni...

bambi2
22. jún 2012

@dudu1506 to mi je luto, ze je test negativny... ☹ ale neboj, na kyret nemusis ist, ked mas normalnu mrchu tak sa telo uz cisti same. pripadne sa docisti buducou mrchou.. a nesmut, mozete hned zacat snazit! drzim palceky!!!!

dudu1506
autor
22. jún 2012

@bambi2 ahoj bambi...ee,ked som u lekara bola v stredu,povedal,ze je tam bodka,ale zltkovy vak by videl az utorok,kedy mam mat kontrolu.krvacam normalne ako pri menzes.

dudu1506
autor
22. jún 2012

@bambi2 ani predtym tie testy neboli 100%pozitivne.uvidime v pondelok,idem na nejake 2odbery,tak som zvedava.a vdaka za podporu

bambi2
22. jún 2012

@dudu1506 tak je urcite po tehu.. to sa stava bezne, zeny o tom ani nevedia.. tak sa mozno vajicko dobre u teba neuchytilo... kup si alchemilku caj, pi 2- 3 salky denne. a mozete hned zacat skusat...

bambi2
22. jún 2012

@dudu1506 a nevysli ziadne zrazeniny krvy nic velke, ziadne kusky??

dudu1506
autor
22. jún 2012

@bambi2 dakujem za rady,dobre padnu,ale uvidime...

dudu1506
autor
22. jún 2012

@bambi2 zatial nevyslo nic cudne 😒

bambi2
22. jún 2012

@dudu1506 neni zac.. ak potrebujes nieco poradit, tak napis... ja mam za sebou uz 2 prirodzene potraty (nic cim by som sa mohla chvalit, ale mam skusenosti) a myslim, ze tiez jeden mikropotrat... ak chces tak ta pridam k nam do sukromky po potratoch, dozvies sa tam vela veci... 🙂

dudu1506
autor
22. jún 2012

@bambi2 je to vsetko take hrozne,tie,co by velmi chceli,nedari sa,alebo to skonci zle.ale take cigane,co chodia bose a bez spodneho pradla,rodia nonstop...budem sa velmi tesit,ak ma tam pridas,ale nejako extra sa tu este nevyznam.a dakujem,si zlata 😝

bambi2
22. jún 2012

@dudu1506 to je bohuzial tak ale to nezmenime ani keby sme neviem ako chceli. je to nespravodlivost!!!!!!!!!! 😖 ☹ najdes to nalavo, bude tam tema nevzdavame sa ni po potrate. kliknes nato a zbadas tam temy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre