Tehotenstvo a užívanie HAK

michaelasadlak
30. apr 2020

Ahojte baby , beriem antiku predošlý mesiac som ju trosku flákala veď viete nočná z nočnej zabúdanie atd a tento mesiac som ju brala už poctivo no v pondelok som mala dostať menzes a doteraz mi neprisiel čiže mi mešká 4dni , zo začiatku som mala pred “menštruačným obdobím” kŕče v bruchu tak som vedela že isto to zachvilu príde , a aj tak stále nič a kŕče ustúpili .,. Poraďte mi , myslite že čím to môže byt ????

deean
30. apr 2020

@michaelasadlak tehotenstvom. Ja som mala v case uzivania HAK na hodinu presny, 28 dnovy cyklus. Test 😉

klarissa25
30. apr 2020

no urob si test a uvidíš nie?

denden77
30. apr 2020

@michaelasadlak nooo.. ked si to trosku flakala, mozes byt aj trosku tehotna 😁

sense
30. apr 2020

...ak si to flakals a inak ste sa nechranili tak mozes byt aj tehotna, sprav di test na zaciatok a uvidis

michaelasadlak
autor
30. apr 2020

@sense nie nechránili sme sa , prosím Vás kedy je najlepšie si robiť test ? Poprípade máte skúsenosť so značkou Clear Blue ?

michaelasadlak
autor
30. apr 2020

@denden77 tak presné, ale znie to zábavné pobavili ste ma. 🤣😁 ďakujem za radu .

alisaela
30. apr 2020

@denden77 clearblue aj 3 dni pred očakávanou ms. Je tam nejak 96% presnosť.

sense
30. apr 2020

@michaelasadlak clear blue je dost spolahlivy a mozes aj 3dni pred ocakavanou ms...
Cize ak ti meska 4dni tak mozes akykolvek test..

megyna133
30. apr 2020

Dobrý deň ja som antikoncepciu vysadila pred 3 týždňami , pred 2 dňami som mala nechránený sex môžem byť tehotná ? 😱

deean
30. apr 2020

@megyna133 Istenem ano mozes byt, my mame vediet ktory den cyklu si mala fullkovy sex? Akoze ked nechces byt tehotna a vysadis HAK tak nech si tvoj partnerlaskavo natiahne gumu na penis. Potom su tehotne zeny, ktore tehotne byt nechcu, a tie, ktore sa roky snazia, absolvuju milion vysetreni a pod, tie moze aj drbnut. S prepacenim :D

megyna133
30. apr 2020

@deean práveže my chceme mať bábo 😘

sense
30. apr 2020

@megyna133 ano mozes ale aj nemusis....pockaj ked ti bude meskat a potom si sprav test

megyna133
30. apr 2020

@sense no uvidím 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre