Tehotenstvo - povery

29. apr 2022

Dobrý deň. Patrím do skupiny snažiliek avšak nakoľko mi menzes ešte nemešká tak sa zbytočne netestujem. Mám ho dostať až za pár dní. Ide o to, že za posledné dva dni mi už dvaja ľudia povedali, že som aká si iná, krásna, že vyzerám ako zamilovaná. Že celkovo pôsobím inak.. Tehotenstvu by som sa samozrejme potešila, ale nechávam to na prírodu, nesledujem sa. Čo má prísť, príde. Ale počula som, že niektorí ľudia "vidia" na žene tehotenstvo ešte skôr, než to zistí ona sama... Je to pravda? Alebo sú to len povery? Ja len, že sa mi toto ešte nestalo, a normálne ma to nabilo dobrou náladou 🙂

bolarazjedna
29. apr 2022

Oh, ja som tu tiež čítala, že niekomu tehotenstvo odhalila kolegyňa podľa farby usnyvh lalocikov a podobne... Podľa mňa, je to iba náhoda. Ja keď som oznámila tehotenstvo kolegom ( na začiatku 5.tyzdna), tak mi vraveli, že medzi sebou sa rozprávali už mesiac dozadu, že som taká zmenená, iná, kludnejsia, či nie som tehotná (vtedy som ešte nebola). Čiže bud to vyjde alebo nie..

kiki68
29. apr 2022

Mozno je, mne sa to raz stalo, sice to tehu vtedy neskoncilo dobre, ale jeden pan vo vlaku mi daval dole tasku s tym, ze ved sa nenatahujte, ste tehotna. Bola som v 7/8tt, iba som nasla dve ciarky na teste v ten tyzden. Cize to nebolo vidiet ani nic. Ani som nic necitala take alebo to nevolala nikomu z toho vlaku.

modraslamka
21. máj 2022

ja som este ani test nemala zrobeny akurat mi to meskalo nejaky tyzden, neriesila som a kolegyna uz len som prisla do prace ani som si nevybalila veci na stol a uz ze som tehotna😅 ona to proste vidi ze som sa zmenila a koniec 🙈. Partner zhrozeny, uz panika, aj ja....
o 2 dni zrobeny test koli jej reciam a pozitiv🙈 nechapeme doteraz. Kedze pri druhom tehu to bolo to iste🤣

leuska1991
21. máj 2022

Moja mamina hned vedela,ze som tehotna...a to som bola iba na zaciatku...takze nieco na tom bude🤣

martul
21. máj 2022

Ja mám 3 deti, pri prvom náš pes chodil obtieral sa túlil a voňal mi brucho. Sme sa smiali s mužom že čo mu je, lebo sme moc neboli so psíkom kamosi. Pri druhom a treťom som testovala podľa toho že to zase začal robiť tak muž hovoril počúvaj ty si tehotná pozri čo ten pes robí okolo teba. 😁

selena_luna
21. máj 2022

Moj muz to vedel. Skor ako test. Ze som ina v tvari, ze aj inak voniam. Ale on je taky ze podla malych zmien vo voni mojho tela mi aj vzdy povedal ze dostanem menzes.... ja neviem ako to moze citit 😂 a neverila by som keby sa to nedialo mne 🙈

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre