Tehotenstvo s milencom a nie s manželom

bambulka1979
21. okt 2009

ahojte chcem sa opytať ci uz niekto zažil taku situaciu a ako ste to riesili. ak nie verejne tak aspon do IP. som vydata ale vztah nam nefunguje tak ako by mal. takze mam priatela a otehotnela som.
milujem ho a som ochotna sa rozviest ale neviem ako na to. viete mi niekto poradit ako dalej?

katy1979
12. apr 2010

pralinka ale nikto nehovori ze sa vyda prave tou cestou zatajovania a podvodu. je pravdepodobne ze si zvoli novy zivot s novým muzom a s dietatom ktore si necha a bude ich dvoch. to je celkom fer cesta.

diddi
12. apr 2010

saluka uz predtym pisala,ze je rozhodnuta...byt so svojou rodinou,nepovedat nikomu nic,ist na potrat........takze zial to dietatko pravdepodobne uz nezije......smutne 😢

katy1979
12. apr 2010

diddi jaj tak potom som to nedosledne citala ja som to len tak preletela. je to jej rozhodnutie takze ak to tak urobila vysporiadat sa s tým musi sama.

saluka
13. apr 2010

uz to nemusite rozoberat,bola to z mojej strany chyba,ktoru som si vyriesila po svojom....ijem normalny zivot dalej so svojou rodinou

kveta
13. apr 2010

Je krásne ako si rodinne založená. 😕

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
iwusska
13. apr 2010

Myslim ze je zbytocne dalej to tu rozpitvavat....z drobceka je uz istotne anjelik 😢

doty1
13. apr 2010

Čo sa týka potratov tak nie som ani za ani proti. Nemám rada ani vyjadrenia typu "nikdy by som, môžem povedať, že ja nikdy nepodvediem, nikdy hento a nikdy tamto" . Čo mi však pripadá brutálne smutné, je fakt, že prídem z potratu, hodím to všetko za hlavu a žijem si ďalej svoj normálny život. Toto je aj pre mňa silná káva. 😒

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
doty1
13. apr 2010

samozrejme rubinka, že vás je takých veľa. Naozaj zbytočné moralizovanie, nakoniec saluka nezisťovala, kto si myslí, že potrat je vražda a kto nie. Súhlasím s druhým odsekom tvojej poslednej vety 🙂

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
latvia
13. apr 2010

saluka tuto temu nezakladala...

rubinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
latvia
13. apr 2010

myslim ze je ich tu viac , len sa nie kazda vyjadri 😉

24jojka
13. apr 2010

ahojmala som podobny problem cakala som dieta a nevedela som od koho je ci manzela abo milenca milencovi som povedala praudu ze to netusim manzelovi som povedala ze je jeho moj milenec chcel vediet ci bude ocko velmi sa tesil ze mozno je jeho bol slobodny rozhodli sme sa teda urcit ocovstvo v tehotenstve da sa to robia to v bratislave odoberu plodovu vodu a vyteri z ust stoji to kolo 20000sk tak nejak uz si nesponinam presne ale viem ze to bolo drahe ked sme boli na tich testoch moj manzel stale nic netusil kedze som z kezmarku prisla som domou neskoro okolo12.00, chcel vediet gde som bola povedala som mu praudu ze som bola na testoch v bratislave lebo neviem ci je to male jeho dost sme sa vtedy pohadali povedal mi ze mam vypadnut ku svojej mame nesla som pojdem prec ked nebude tvoje vies ze ta milujem no niesi sam koho milujem neviem ako je to mozne milovala som 2 muzov naraz suhlasil 2 tyzdne me cakali prisla odpovet dieta bolo od milenca ktori bol strastne stastny a poziadal ma o ruku hned ako sa rozvediem moj manzel plakal navrhol mi ze mam ostat ze on ho vezme ako svoje

latvia
13. apr 2010

😕 jojka, to je teda na telenovelu....takze ides byvat k milencovi? rozvadzas sa? alebo ostanes pri manzelovi?

bejbypd
13. apr 2010

jojka a ako si sa teda rozhodla?k saluke sa uz nevyjadrujem,dufam len ze teraz je stastna 😉

filipal
13. apr 2010

fiha, Jojka, tak nakoniec ta chcu obaja....mas na vyber. 😝 😅
vidite, ziadna spravodlivost na svete. zenu, ktora je verna casto opusti manzel a Jojka ma dvoch!
J cakas prve dieta?

katy1979
13. apr 2010

jojka no ty to mas naozaj ako telenovelu. a ako si sa teda rozhodla ci zatial nerozhodla?

je to salukina vec takto sa rozhodla a ked to povazovala za spravne riesenie tak je to len na nej, na nikom inom ju sudit.

saluka
8. sep 2011

ani neviem preco som po case zas otvorila tuto temu,vsetko som si odznovu precitala,je to uz rok a pol stare,mozno niektore z vas zaujma ako to dopadlo...............

veonka
8. sep 2011

@saluka tak prezraď ako to dopadlo...

viera27
8. sep 2011

@saluka samozrejme ze zaujima.

saluka
8. sep 2011

mam 2 krásne dcérky

katy1979
8. sep 2011

@saluka a s kym teda zijes? s manzelom ci ako?

katarinkam
8. sep 2011

@24jojka tak ako to dopadlo teraz si s manželom ci už s milencom?

saluka
8. sep 2011

ostala som sama,som v kontakte s oboma muzami mojich dcer,moj byvaly muz to zobral velmi tazko a moje priznanie ho uplne zobralo a ja som pochopila ze nemozem ziadat od neho odpustenie v takej situacii,s dcerkou je skoro denne lebo maju uzastny vztah a moja druha dcerka tak isto byva so svojim otcom,ktory sice somnou chcel aj chce byt ale ja som sa rozhodla zit sama,neviem co bude casom ale teraz po roku a pol som si ista ze som spravila obrovsku chybu ze som podlahla a podviedla byvaleho manzela a aj ked som bola presvedcena ze si dieta nenecham tak mi to srdce nedovolilo,bola som objednana aj na zakrok ale nakoniec som tam nesla a bolo to hlavne koli mojej dcere lebo pri pohlad na nu som si uvedomila ze to neni spravne a tak som si prezila pocas celeho tehotenstva asi to najhorsie obdobie,priznanie,rozvod,stahovanie a to donekonecne vysvetlovanie.Neprajem to nikomu,viem ze si za to mozem hlavne sama ale kazdy robi chyby,Pre mna je najhorsim trestom asi to ze vidim ako moj byvaly manzel trpi a aj ked sa snazime najst nejako spolocnu rec tak sa nam nedari,skoro vzdy to skonci pri hadke.

viera27
8. sep 2011

@saluka citala som si cely tvoj pribeh. A poviem pravdu tak poriadne som bola aj ja znechutena. Nie kvoli UPT, ale kvoli tomu ako si skomplikovala zivot nielen sebe.
Teraz ked pozeram na tvoje rozhodnutie, tak ti poviem, ze minimalne u mna si ziskala obrovske WOW. To co sa stalo si uz zmenit nemohla, ale k rieseniu si prikrocila cestne a s obrovskou odvahou. A verim tomu, ze nemas problem sa znova pozriet do zrkadla.
Inak a co milencova priatelka?

saluka
8. sep 2011

ja ako som sa rozhodla ze si dieta necham tak som s nim prerusila kontakt,nechcela som sa este viac stresovat v tej chvili a teraz viem ze to bolo dobre,svojim sposobom to beriem tak ze som ho od seba odohnala,nezaujimala ma jeho priatelka,nikdy som ju nekontaktovala ani jeho,on samozrejme tvrdil ze vsetko povie a nakoniec z toho nebolo nic,vravi ze staci ked poviem a on odide k nam ale ja nechcem,naozaj nechcem aby od nich odchadzal,neviem ani ci vobec vie ze mam s nim dieta a ja som zistila ze ho nemilujem tak ako som si myslela na zaciatku,bolo to len nejaky osial z mojho strerotypu ktory mi vlastne znicil ale aj zacal novy zivot.

viera27
8. sep 2011

@saluka a co otcovstvo? Kto je zapisany ako otec?

saluka
8. sep 2011

moja druha dcera ma zapisaneho ako otca mojo byvaleho manzela

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre