Tehotenstvo xxl

petuskaa12
10. feb 2016

Ahojte..najdem tu nejaku snazilku alebo maminu ktora ma min. 100 kg? Potrebujem sa porozpravat.. ☹

sasika97
12. feb 2016

@qidko otázka bola či je tu mamina s minimálnou hmotnosťou sto kíl takže áno zrovna táto diskusia niečo spoločné s váhou má.... táto téma ma zaujala pretože som rodila so 101 kilami poviem si veď nakuknem a keď som zbadala komentáre o obtiahnutých leginach a v podstate ponižovanie pribratych žien na úrovni skolaciek a nie matiek som bola veľmi sklamaná.... ☹

liz_lemon
12. feb 2016

@ali08 no, a zrejme prave preto, ze si neschudla prirodzenou cestou, teda upravou stravy a cvicenim, mas teraz problem

ali08
12. feb 2016

@liz_lemon vtedy som zmenila aj stravu a cvičenie plus tie lieky a krásne som za 3/4roka schudla 30kg lenže potom u nás v rodine nastali veľke zdrav.problemy a psychicky som to ťažšie zvládala a kašľala somnambulism to i nemala čas pokračovať a trosku som pribrala dotoho som otehotnela a teraz sú to dva roky co som kojila a až teraz skúšam znova chudnúť (bez tých liekov)ale mam toho doma dosť a večer som rada ze si sadnem a nie bežať ešte do fitka alebo doma cvičenia

A ohľadne osočovania silnejších ľudí je podľa mňa choré každý si žije ako si spravy za vhodné poznám kopec žien ktoré majú kg navyše a sú na seba hrdé a tak krásnu módu majú.ine majú zdr.problémy a schudnúť je pre nich ťažké. Ak sa niekto cíti fit zo 100kg a niekto s 50kg tak to tak asi ma byť. Viem ze každý chce mat super postavu ale musí preto aj niečo urobiť hold kto nerobí nebude mať super postavu.
Ja som v tehu pribrala 11kg pri oboch ale tak veľké bruško som mala že si mysleli či sú tam není dve deti.a nemala som žiadne zdravotné problémy.

pusinka263
12. feb 2016

@sasika97 presne moja rec...

qidko
12. feb 2016

@sasika97 Mne nevadia baculky vseobecne su zeny ktore su krasne aj Ked maju vyssiu vahu mna len sokuju mlade zaby ktore nemaju doma velke zrkadlo a tvaria sa ako bohine nechcem nikoho urazit ale obcas je dobre pozriet sa do buducnosti a zamysliet sa ci tie kila navyse I'm nebudu robit zdravotne problemy.Ja sama som mala pred pirodom 119kg ale vzdy sa s tym da nieco robit🙂

sasika97
12. feb 2016

@qidko takýto koment si mohla dať hneď na začiatku a hneď by to bolo lepšie 😉 v tomto s tebou súhlasím nie je zlé byť pribrata len treba sa k tomu aj adekvátne obliecť no sú medzi nami také čo sa necítia ale tak to je ich život a ich štýl... A keď sa v tom cítia dobre.... Ja som zareagovala hlavne skrz to že nieže by ste nemali v niečom pravdu ale s položenou otázkou to nemalo nič spoločné to je cele 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
svetielko86
12. feb 2016

Tak to tu s mojou 115kg vahov ostanem sama
napíšte mi do IP kto mi môžete stym pomocť,mam ešte 2 roky aby som sa dostala aspon na tych ludskych 70kg,len si zato prosím nepýtajte peniaze,mala som nasetrene na orbitrek s ktorým sa mi vzdy podarilo zhodiť a terazsi nato akosi nemozem nažgrliť,stale niečo vedlajsie.
Mat aspon rodicov co by mi pomohli...

aniko92
16. feb 2016

@petuskaa12 neboj ☺ked som zostala těhotná so synom mala som 70kg co na moju výšku bolo akurat a pribrala som na 97kg po porode som nevedela schudnut a kila isli stále hore a vydávala som sa rok po porode a vtedy som mala neuveritelnych 116kg.diagnostikovaly my zvacsenu stitnu zlazu ale aj tak som dokázala po pri léčbě schudnut na 81kg a ostala som tehotna s dcerkou ale snou som si dávala pozor aby som moc nepribrala snazila som sa vela hýbat a meprejedala som sa aj ked som bola celé tehotenstvo na rizikovom aj tak som sa velmi nesetrila a při 5rocnom synovi som sa musela hýbat aj ked som nechtěla.tak ze som s malou pribrala len 9kg a s toho mala malá 3500g

ammellia
16. feb 2016

@svetielko86 nie si sama. ;) strava je zaklad, cvicit sa da vselico. Uz aj rychla chodza robi zazraky, ale net ke plny roznych cviceni, odporucam Jillian Michaels a jej programy.

sirinka
16. feb 2016

@svetielko86 na youtube je xy videi s cvicenim s vlastnou vahou, da sa cvicit doma, zaberie ti to max 30 minut denne, potrebujes jednu zinenku a neskor nejake cinky. Striedat silove cvicenie s nejakym kondicnym, beh na zaciatok staci odbehnut par minut, jedno kolecki niekde okolo domu... Postupne si pridavat. Kupovat kvalitne potraviny v mensom mnozstve a nedrzat doma nicove nic "pre istotu" pre navstevu a tak.

mishelita
16. feb 2016

@evittam mozem sa opytat ako dokazes nosit velkost 36? ja mam 176cm a momentalne este 70kg (som 5 a pol mesiaca po porode) ale teda 36 ma z daleka obchadza. nosim 38-40. 36 je moj sen,ale to neviem,ci dakedy dam

evittam
16. feb 2016

@mishelita Ahoj, no dobrá otázka. 🙂 Proste má stavbu tela akú mám - 36/38 nosím vrchné časti oblečenia - prsia mi idú vždy "dole" prvé - čo už mám 85B ale mne to stačí.....No a nohavice oblečiem 38/40 - podľa strihu, výroby - sama som zostala prekvapená keď mi moje rifle č.40 začali byť veľké a musela som kúpiť menšie 😀 . Proste nejde len o kg - ide o vyformovanie a spevnenie postavy - je rozdiel napríklad 2kg tuku a 2 kg svalov..... 😉 Cvičím a spevňujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre