Tehotná 5 mesiacov od pôrodu

blbovina
21. aug 2012

...ahojte všetci, som úplne zničená. Malinký má len 5 mesiačikov a ja som v prvom mesiaci tehotenstva. Tak strašne sme si dávali pozor a hneď ako som prestala kojiť, som ostala tehotná. Odsávala som si mliečko, lebo malinký nechcel chytiť prsník. Ja som teraz z toho nanič. Stále len premýšľam ako to bude, čo ďalej a tak. Bolo by to moje piate dieťatko. Rozmýšĺala som aj nad potratom, no nie je to riešenie pre mňa. Budem rada, ak mi napíšete. Papa ☹

blbovina
autor
30. mar 2014

@nina4 ahoj. Ako sa mas? Dlho sme si nepisali co a ako. No ja som nemala dlhsi cas pristup na net. Stahovali sme sa a dlho sa to riesilo, nebolo s tym nieco v poriadku.
No v kazdom pripade ti chcem napisat, ze mam skoro rocneho chlapceka z toho tehotenstva. Tymto pozdravujem aj tie, co mi neverili, ze som tehotna a osocovali ma z hoc-coho. Tak 15-steho bude mat moj syncek prvy rocik.

nina4
29. apr 2014

@blbovina Ahoj tak veľmi gratulujem k malému vlastne už veľkému slniečku.A ako to zvládaš ?Malý je dobručký?Ja teraz mám dilemu lebo najmenší Adamko ja stále ale fakt stále na cicíku a už nevládzem niekedy mám stav že by som ho hned odstavila ale zas na druhej strane bola som odhodlaná vydržať až do samo odstavenia tak zatínam zuby a snažím sa samú presvedčiť že ved raz sa to ukludní a zistí že aj niečo ine je lepšie ako cicík 😀 😀

blbovina
autor
30. apr 2014

@nina4 ahoj. Dakujem. Maly je skvely, kludnucky tak sa to da. Je to vela roboty a starosti, no pomahaju mi aj starsie deti. Moj Maximko je slaby jedak a v stvrtom mesiaci uz vobec nechytil prsnik. On radsej nejedol. Tak som sa rozhodla pre flasu. Odsavalo som, no uz bolo mliecka menej a menej.
Ale aspon sa napapkla, lebo on zatal pusinku a vobec nic som do nej nedostala.
Drzim prsty nech to zvladnete co najlepsie!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre