Tehotná v 17. rokoch

stastny_otecko
22. apr 2016

Dobrý deň....Viem som chlapec a mám 21.....toto je forúm asi iba pre dievčatá/ženy ale ako som sa pozeral tak je tu veľa pekných odpovedí a rád tak ma to namotivovala sem napísať....Takže priateľka je tehotná a má 17, zatiaľ neviem v koľkatom mesiaci, asi v prvom, len teraz v stredu sme sa to dozvdeli, ale tušili sme to.....ja som rozhodnutý že babätko si necháme, ale priateľka je viac za potrat, pretože má obavy z reakcie jej rodičov (mamina to už vie a raz povie, že si to máme nechať a zrazu že máme ísť na potrat, ocino priateľky to zatiaľ nevie) moji rodičia to ešte vôbec nevedia, dneska sa to chystám povedať mamine (ocinovi zatiaľ nie, je trošku bezcitný a mamina ma vždy viac chápala) priateľka sa tak isto bojí, že ju opustím, ale ja nechcem ja chcem byť sňou a vychovať toho drobčeka 🙂 ja neviem ako jej to mám vysvetliť že sňou budem nech sa deje čo je....čím dlhšie nad tým rozmýšľam tak tým viac som presvedčení, že si bábätko máme nechať.....ďaľší problém je finanče na tom niesme dobre, ja nezarábam fakt veľa ale hľadám si novú robotu a priateľke som povedal že kľudne budem mať aj 3 roboty a že sa o ňu postarám.....sme spolu iba 7 mesiacov čo je fakt málo, ale zatiaľ sme nemali žiadne problémy, že by sme sa hádali alebo čo....mali ste aj Vy podobné problémy ? Ako ste ich riešili ? Ďakujem.

modraslza
15. máj 2016

@kristinka86 neberem ti svoj nazor, ale stojim si za svojim...

adrianko87
8. mar 2020

Ahoj volám sa Adriana mám 20rokou mam 17rocku babu ktorou som 2roki jej rodičia ju nenechajú bivat umna ....je tehotná a chcem sa len jedu vec spitat nevete ako si ju môžem zobrať ku sebe

radacak
22. sep 2023

@stastny_otecko aj ja som otehotnela v takom veku,,rodila som tesne pred 18 kou..Všetko sme zvládli a to nám teda finančné ani nijako nikto nepomáhal.Partner všetko ťahal v podstate sám.
Teraz už má dcéra 13 r a my čakáme druhé bábätko a veľmi sa tešíme ♥️🙏♥️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre