Termín pôrodu august 2018

krumpel
11. dec 2017

Ahojte tehulky. Minuly tyzdrn som sa dozvedela, ze som tehu. Predpokladany termin porodu august 2018. Je tu este niekto s podobnym terminom?

zuzik307
11. dec 2017

@krumpel uved v profile termin porodu a hodi ta to do terminovej skupiny 🙂

princeznatn
11. dec 2017

Aj mne vychadza termin august.🙂

krumpel
autor
11. dec 2017

@princeznatn daj si do profilu termin porodu a hodi ta do augustoviek. Je nas tam viac

ematko
11. dec 2017

Dievcata, pridavam sa k vam. TP: august 2018 🙂

krumpel
autor
11. dec 2017

Uz vam bolo nieco vidno na sone ci ste este neboli u dokiho

ematko
11. dec 2017

Ja som bola dnes, mam aj foto.. Ale vidno bolo len gestacny vak a minizarodok. Ani knizku mi nevypisal. Objednal ma na buduci piatok, ze to uz bude vidiet aj akciu srdiecka..

1nikuska9
18. dec 2017

Ahojte, dufam, ze nieco nezakriknem a mozem sa k vam pridat. Menstruacia meska 4 dni a 2 tehotenske testy boli pozitivne. Mala by som byt 4+3 no kvoli sviatkom idem ku gynekologovi az v januari

moniqe3
20. dec 2017

Ahojte kočky. Kedy ste prosim mali poslednú menstruaciu? 🤗🌞🌈

krumpel
autor
20. dec 2017

@moniqe3 10.11.

1nikuska9
21. dec 2017

@moniqe3
Ja som mala 17.11.

1nikuska9
21. dec 2017

@krumpel
Ja som bola na sone ked som bola 4+4 bolo vidiet gestacny vak a mini zarodok a dala som si zobrat krv na hcg. Pracujem v nemocnici takze som si to vybavila 😁

krumpel
autor
21. dec 2017

@1nikuska9 ja som bola prvykrat tak nejak ako ty a videl tam iba dajaku malunku bodku, aj hcg som mala nizke. Ale ovulaciu mam posunutu o nejakych 5 dni cize tyzden je tam rezerva. Ake si mala vysoke hcg prosim ta. Mne prvykrat. Stuplo v priebehu troch dni zo 43 na 145 a o tyzden uz bolo 2000 a 8 mm dutinka.

moniqe3
21. dec 2017

Tak ja som mala 24.11 a mam cyklus 26dni. No podla kalkulačky som 3+6 a teda dufam, ze sa zadarilo. Dnes rano som si robila a neviem, ze ci si namyslam a vidim ducha. Kuk foto. Meska mi iba 1den menzes. 🤗

krumpel
autor
21. dec 2017

@moniqe3 ja tam vidim slabeho ducha

moniqe3
21. dec 2017

@krumpel skúsim testnut za dva dni. 🤗

1nikuska9
21. dec 2017

@krumpel
Hcg som mala 4919. Ja viem kedy som otehotnela. Tento mesiac sme sa velmi nesnazili lebo som mala zakazane otehotniet kvoli laparo. Nastastie sa operacia zrusila pretoze sa poistovna nedohodla s nemocmicou a ja som potom zistila ze som tehotna 😊

timssa
21. dec 2017

August je skvelý mesiac.🙂👍

nikussska265
21. dec 2017

Asi sa k vam pridám dievčatá 😊 Cyklus mi mešká 4 dni a aj test mi vyšiel pozitívne. Kedy prosím treba ísť prvý krát k doktorovi?

1nikuska9
22. dec 2017

@nikussska265
Mne doktor povedal, ze najskor po 2 tyzdnoch meskania a ale ak by bol nejaky problem tak skor.

krumpel
autor
25. dec 2017

Ahojte augustovky. Ako pokracujete v tehu. Mate nejake tehu nevolnosti?

1nikuska9
25. dec 2017

@krumpel
Ahoj, ja som zatial na kontrole u dr nebola ale snad je vsetko ok. Nevolnost nemam, moj jediny priznak je unava cez den a nespavost v noci 😕 a ty ako?

krumpel
autor
25. dec 2017

@1nikuska9 ja som tiez strasne unavena, mam naliate prsia a posledne dva dni ma napinalo ako zabu. Ale inak ok. Mam pocit ze uz aj brusko kus vykuklo. Do teraz som ho mala ako obrateny lavor

blackcat8885
25. dec 2017

Ahojte. Tak aj ja mam termin v auguste k lekarovi idem zac.januara. Citim sa dobre len som stale hladna a v noci zle spim

juli8
27. dec 2017

Ahojte, aj ja rodim v auguste, teda dufam 😁👍 ze bude vsetko ok. chcem sa spytat ci je normalne ze mi vobec nieje zle. Okrem bolesti pŕs a svrbenia dlani a chodidiel nemam ziadne priznaky. Moze mi zacat byvat zle az neskor? Ako to je u vas?

krumpel
autor
27. dec 2017

@juli8 ani mne poriadne nic nie je. Raz do tyzdna mozno ani to nie ma napne a to je vsetko

1nikuska9
28. dec 2017

@juli8
Ani mne nebyva zle, kamoske zacalo byvat az od 10 tt

weeronik
28. dec 2017

Kočky, takto pred rokom som riesila to iste🙂) prijemne si zaspominat.. moje augustovcatko 2017 lezi uz vedla mna... zle mi nebolo cele tehu, prve mesiace som 4 kg schudla a potom sa to rozbehlo hore 🙂)) drzim vam prsteky vsetkym aby ste dotiahli do jula/augusta a tesili sa zo svojich rastucich bubliniek....

krumpel
autor
2. jan 2018

Ahojte zenicky ako tehulkujete 😀

blackcat8885
2. jan 2018

Ahojte. Ja som bola dnes u dr.ale nepozrel ma len ma objednal v stvrtok na USG a potom mam prist k nemu. Mam nejake velke brucho posl.kramy boli v 12.11 5dni ale dr vravel ze to som uz mohla byt tehotna a este som mala tak ani zatial neviem ktory tyzden naozaj som.

krumpel
autor
2. jan 2018

A pred tym si mala ploske brucho? Mne sa tiez zda ze mi uz kus vykuka ale ja som mala letisko pred tym. A posledna MS 10.11. Mna uz aj zvracanie vychytilo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre