Termín pôrodu august 2018

krumpel
11. dec 2017

Ahojte tehulky. Minuly tyzdrn som sa dozvedela, ze som tehu. Predpokladany termin porodu august 2018. Je tu este niekto s podobnym terminom?

blackcat8885
2. jan 2018

@krumpel no predtym takmer ziadne brucho. Ale pribrala som cca 1kilo. Ja nezvraciam citim sa fajn zatial

krumpel
autor
2. jan 2018

@blackcat8885 kilo islo uz aj mne hore. Kazda sme ine. Jednej kolegyni brusko bolo vidno uz v druhom mesiaci a druhej by si ani v piatom mesiaci netypovala, ze je tehu.

1nikuska9
3. jan 2018

Ahojte, dnes som bola na sone a vsetko v poriadku, vychadza mi to na 7tt, uz aj srdiecko bolo pocut. Mne je tiez narastlo brucho, no kg nemam viac ako pred tehotenstvom lebo som doteraz chudla. Zatial nevraciam no zaludok mam ako na vode.

krumpel
autor
3. jan 2018

@1nikuska9 a poslednu ms si mala kedy

jajoda
3. jan 2018

Ahojte, tiez sa pripajam . Termin mi vychadza 23.8. podla kalkulacky. Dnes som 6tt +6d. Bola som dnes na sone, srdiecko zatial nebolo pocut, o tyzden idem znovu a dufam ze uz bude ❤️

1nikuska9
3. jan 2018

@krumpel
17.11 som mala poslednu to by mi vychadzalo 6+5 a podla sona 7+0 takze o 2 dni starsie 😁

krumpel
autor
3. jan 2018

@1nikuska9 ja som teraz 8 tt. Na sone som bola cca v 6 tt. Srdiecko este nebolo. Kontrola o tyzden aj nieco to by som mala byt na zaciatku 10 tt tak dufam, ze bude vsetko tak ako ma.

1nikuska9
3. jan 2018

@krumpel
Mne dnes bolo pocut, na druhy tyzden idem na odbery a uz sa to vsetko zacne.
A hovoril ti ze podla sona to sedi na ten tt?

krumpel
autor
3. jan 2018

@1nikuska9 nieee k tomu sa vobec nevyjadril. Iba potvrdil tehu, ze to vyzera dobre a to bolo vsetko

blackcat8885
4. jan 2018

Ahojte bola som na usg 6+2tt som srdiecko bije a 1.2 idem na odbery

krumpel
autor
12. jan 2018

Ahojte augustovky. Takze dnesne sono super. Fazulka ma 2 cm, podla sona som v 9 tt a termin 22.8..

1nikuska9
18. jan 2018

Ahojte, ja bola dnes na usg, som 8+6tt a dal mi uz knizku, moje ma 27 mm.

krumpel
autor
18. jan 2018

@1nikuska9 jheeej moje malo v 8+2 tt 2 cm 😀 idem na sono zase v 13 tt, meria sam tam dajake sijove prejasnenie. Tak dufam, ze bude vse oki.

1nikuska9
19. jan 2018

@krumpel
Ja idem zas 2.2. na odber krvi kvoli downovmu syndromu a razstepom. Z prveho odberu mi zistil anemiu a zvysene hormony stitnej zlazy. Takze uz k magneziu a femibionu mi nasadil zelezo a dnes idem na endorkrinologiu, dufam ze tam mi uz nijake lieky nedaju, ta hodnota je len minimalne zvysena.

blackcat8885
18. jan 2018

Ahojte uz ste boli na krv? Ja az 1.2 vraj staci a potom uz dohodneme poradnu. Vcera som to oznamila v praci sefka je v pohode od jari zacnem zaucat noveho cloveka

1nikuska9
19. jan 2018

@blackcat8885
Ahoj, na krv co sa tyka mna - KO, KS, HBsAg, HIV,.., som bola minuli tyzden v 8tt a na obery co sa tyka babatka -down, razstep isem o 2 tyzdne. Ja som to v praci oznamila uz skor aby som nerobila nocne od februara

krumpel
autor
19. jan 2018

@1nikuska9 to z ides na tie tripple testy, ci ako sa to vola? U nas sa to robi az v 16 tt.

1nikuska9
19. jan 2018

@krumpel
Podla toho co pisu na nete by sa to malo volat prvotrimestralny skrining, je to podobne ako tripple len zevraj presnejsie a mozu skorej zistit ci je plod poskodeny aby sa zena rozhodla. Tak neviem, mne k tomu dr vela nepovedal len toto som nasla na nete. To budem v 11tt

krumpel
autor
19. jan 2018

@1nikuska9 a platis za to nieco

1nikuska9
19. jan 2018

@krumpel
Neplatim nic, teda aspon nehovoril se by sa za to platilo. Ked to nie je na moje vyziadanie, snad nie. Za dva tyzdne budem vediet viac 😉 len nech mi toho porobi co najviac 😊

krumpel
autor
26. jan 2018

Ahojte zenicky. Ako pokracujete v tehulkovani? Uz ste kupili dajake vecicky ci si to nechavate na pozdejsie. A bruska vam uz vykukaju?

1nikuska9
26. jan 2018

@krumpel
Ahoj, ja pokracujem velmi dobre, keby som nebola taka unavena, ani neviem ze som tehotna. Ja som uz nejake veci podostavala ale nekupovala som nic. Vela budem dedit. A brusko? To uz by bolo vidiet pred 3 tyzdnami a teraz sa mi zda ze uz je stale rovnake. A ty ako? 😉

blackcat8885
26. jan 2018

@krumpel ja mam brucho ako pri prvom tehu v 4mesiaci. Dost je velke teda. A mam kupene iba 2bodycka ma to este cas 😊

krumpel
autor
26. jan 2018

@1nikuska9 ja mam take mini brusinko, ktore vidim asik iba ja 😀😀 ja som minule neodolala a kupila som dvoje gatusky a bodycka. A mam okolo seba dost malych deti tak ratam s tym, ze tiez dajaco podedime. Mne nevolnosti a zvracanie pomaly ustupuju konecne.

1nikuska9
26. jan 2018

Ja teraz rozmyslam nad tym babygen testom. Je to strasne vela penazi ale uz som zvedava co to bude. Kamoska je v 30tt a stale nevie, to by som nevydrzala. Rozmyslali ste nad tym testom?

krumpel
autor
26. jan 2018

@1nikuska9 nieco som o tom pocula. Kolko to stoji?

1nikuska9
26. jan 2018

@krumpel
Vela, 84 e 😔 najskor som bola proti tomu ale na druhy tyzden idem na odber ku gynekologovi kvoli chorobam babatka tak by mi mohli asi hned aj toto nabrat. Stale iba skreckujem peniaze, nic si nekupim. Este mam odlozene tie co som dostala pred dvomi rokmi v praci k svadbe, teraz na vianoce, na narodeniny, zachvilu meniny, ... tak by som si aspon toto dopriala 😉

krumpel
autor
26. jan 2018

@1nikuska9 ja si spravim domaci test z mocu a sody bikarbony a pockam si na sono. Ale zvedava som aj ja.

1nikuska9
26. jan 2018

@krumpel
Citala som aj ja o tej sode bikarbone. Ak by som vedela este pred 20tt v pohode ale ak nie 😏

krumpel
autor
26. jan 2018

@1nikuska9 vidis a niekto nechce pohlavie ani vediet. To ja by som nevydrzala

1nikuska9
26. jan 2018

@krumpel
Anija by som nevydrzala. Aj ta kamoska co je v 30tt povedala ze uz jej to je jedno, uz pocka kym porodi. A chystate sa este niekam na dovolenku, oddychnut si?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre