Test Gender Maker. Funguje to?

ajca123
26. apr 2011

Ahojky mamičky,mám otazocku či nejaká z vás vyskúšala tento test na urceti babetka.. Lebo ja už mám dvoch chlapcov.. Aj som to tušila že to budú chlapci.
Ale teraz si nie som istá. Lebo s mužom sme mali sexik 5dni pred ovulkou.
Som len zvedava mamička 🙂

lucka127
9. jún 2011

Ahoj ja som si hho preve dnes robila,vyslo dievcatko amm tieez tusakna dievca ale dozviem sa o 5tyzdnov🙂

vanda8
13. jún 2011

@lucka127 Ahoj lucka.. Mna toto dost zaujalo. Ten test sa da bezne kupit v lekarni? Ja som si to minule vsimla na jednej stranke pre mamicky, a ze ho budu v blizkej dobe ponukat online. Myslela som ze je to nejaky vymyse 🙂
Ale teraz vidim ze niektore uz mate s tym vyrobkom skusenosti 😎
Zelam pekne tehulkovanie 😀 l

lucka127
13. jún 2011

@vanda8 ahoj daju ale su tam dost mastne tusim okolo35 euro
ak by si chcela ja mam este 4 volne,kukni aj u mna na eshope,link ti hodim do posty 😉

e.lle
13. jún 2011

@ajca123 ahoj, ja som mala najskôr ružový, doobeda zostal fialový 🙂 a nakoniec mám chlapca 😎 podľa mňa vyhodené peniažky

ajca123
autor
15. jún 2011

Cauky babulky ten test sa dá kúpiť na internete,ale stojí 30€ možno aj trocha viac.. Neviem.
Ale radeji si priplatim a idem na test do Genetonu a tam mi povedia na 98% čo to bude... Stojí to 71,4€ a do piatich pracov. Dni budeš vedieť či budete mat a poslu ti modrú nebo ruzovu obalku...

kvetinqa
15. jún 2011

@ajca123 ked som tam bola ja, vraveli mi, ze je to na 99%. Ak vyjde chlapec, tak je to vraj 100%, lebo y chromozom nemas ako inak mat v krvi... kazdopadne u nas to vyslo. drzim palce

beatrisss1
5. júl 2011

@lucka127
ahoj mas este ten gender maker prosim ta a po kolko ??dakujem

dadak
5. júl 2011

a v ktorom tyzdni ste si ho baby robili? a poznate niekto women secret test boy or girl? ake mate skusenosti s nim?

amanda683
16. aug 2011

ja som si ho robila dnes rano a tiez bol najprv ruzovy a o hodinku pozriem a uz bol modry.Skoda penazi 😠

madelaine4
11. jún 2012

tento test je hrozny podvod, mne vyslo dievcatko, ale v skutocnosti je to chlapcek, len vyhodene peniaze, oni pisali, ze to nevychadza ked zena berie lieky hormony...., to ale u mna nehrozi a vzdy sa mozu kryt 5%ked to nevychadza a vlastne je to moja chyba, lebo som tomu aj tak neverila, ze z mocu je mozne indikovat pohlavie od 6tt a z krvi (kde su jasne chromozomy X alebo Y)az od 10tt

lucka127
11. jún 2012

@madelaine4 mne tiez nevysiel namiesto Mie mame Benjamiiinka 😀

tessi001
8. nov 2019

Vsetky testy vyjdu ružové. Este som nikde nenasla, ci videá, ci fóra...ze by ostal test modry. Takže, úplná blbosť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre