• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tvrdé bruško a na ňom vydutý kopec. Čím to je?

17. augusta 2009 
Ahojte baby, mozno tato otazka vyznie trosku hlupo ale ja vobec neviem s cim sa to stretavam kazde rano :unamused: a chcem sa uistit ze je to v poriadku. Posledny tyzdne kazde rano ked sa zobudim a este lezim mam brusko strasne tvrde a taky velky nesymetricky vyduty "kopec" nanom (nespavam na chrbte), tak som rozmyslala ci to nemoze byt ten maly anjelik alebo to ma nieco s tvrdnutim brucha :confounded:... neviem... poradte mi plz ci je to bezne pocas tehotenstva jeho normlana sucast alebo je to nieco ine... ??? mate stym skusenost? :sweat_smile:
17. aug 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nikto nic? :cry:
17. aug 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikush - no niekedy sa ti drobček môže tak uložiť, že je zadačkom alebo chrbátikom otočený tak, že je to pekne vidno na tvojom bruško - je vidno kopček. A vtedy bruško troška ztvrdne, pretože sa napne koža. Takže ja si myslím, že je to v poriadku. Ale pre istotu, keď pôjdeš na poradňu, tak sa na to dokiho opýtaj :slight_smile:
17. aug 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ak je to tak, tak to ma potom asi oblubenu polohu ked je tak kazde rano :sweat_smile:
17. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikush, to vies, ak ty spinkas na brusku, tak chce asi aj malicke... :slight_smile:
17. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
awoj nikuš ja som podobne na tom ako tý este aj ten týžden sedi:slight_smile:))vieš co moja aj mne tvrdne brusko a niekedý aj vecer.ja mavam ten kopček povečine na lavej strane...a tý spavas na brusku???to sa tý da??ja spim povečšine na boku ale musim sa prehadzovat a na chrbte výdržim len chvilku.... :unamused: dufajme že sme v poriadku a nasi anjelikovia tiež:slight_smile:
17. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gerci ahooj. vies co ja spavam bud na boku alebo na chrbte ale neviem akym zazrakom sa vzdy zobudim na bruchu a potom sa len prevalim a uz je tam ten velky kopec:D sranda je ze inokedy nie len a len rano :slight_smile: a este ked tam poklopem alebo spravim nieco.. tak sa mi zvykne natiahnut len jedna strana este vyssie :slight_smile: ...
17. aug 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh no aspon si užijeme srandý že???a este nevies co to bude že????a ako tý dopadli testy s krvi mne ju brali len min,týžd.tak si este pockam na výsledok.. :frowning2:
17. aug 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano:slight_smile: no mne ju brali pred dvoma tyzdnami a minuly tyzden som tam volala ako som mala o tyzden..natahovali ma este dva dni ze este neprisla posta abo co .. tak si vies predstavit :slight_smile:.... ale nakoniec mi povedali ze je vsetko v poriadku, tak sa uz tesim na 7. septmebra vtedy mam ist do poradne a na vtedy mi doktor naplanoval aj to pohlavie.. tak dufam ze nebude zase zadockom ako rano :D a tebe drzim palce nech ti to dobre dopadne :wink:
17. aug 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok