Tvrdé bruško a na ňom vydutý kopec. Čím to je?

nikush4
17. aug 2009

Ahojte baby, mozno tato otazka vyznie trosku hlupo ale ja vobec neviem s cim sa to stretavam kazde rano 😒 a chcem sa uistit ze je to v poriadku. Posledny tyzdne kazde rano ked sa zobudim a este lezim mam brusko strasne tvrde a taky velky nesymetricky vyduty "kopec" nanom (nespavam na chrbte), tak som rozmyslala ci to nemoze byt ten maly anjelik alebo to ma nieco s tvrdnutim brucha 😖... neviem... poradte mi plz ci je to bezne pocas tehotenstva jeho normlana sucast alebo je to nieco ine... ??? mate stym skusenost? 😅

nikush4
autor
17. aug 2009

nikto nic? 😢

monika131
17. aug 2009

nikush - no niekedy sa ti drobček môže tak uložiť, že je zadačkom alebo chrbátikom otočený tak, že je to pekne vidno na tvojom bruško - je vidno kopček. A vtedy bruško troška ztvrdne, pretože sa napne koža. Takže ja si myslím, že je to v poriadku. Ale pre istotu, keď pôjdeš na poradňu, tak sa na to dokiho opýtaj 🙂

nikush4
autor
17. aug 2009

ak je to tak, tak to ma potom asi oblubenu polohu ked je tak kazde rano 😅

allinka79
17. aug 2009

nikush, to vies, ak ty spinkas na brusku, tak chce asi aj malicke... 🙂

gerci90
17. aug 2009

awoj nikuš ja som podobne na tom ako tý este aj ten týžden sedi🙂))vieš co moja aj mne tvrdne brusko a niekedý aj vecer.ja mavam ten kopček povečine na lavej strane...a tý spavas na brusku???to sa tý da??ja spim povečšine na boku ale musim sa prehadzovat a na chrbte výdržim len chvilku.... 😒 dufajme že sme v poriadku a nasi anjelikovia tiež🙂

nikush4
autor
17. aug 2009

gerci ahooj. vies co ja spavam bud na boku alebo na chrbte ale neviem akym zazrakom sa vzdy zobudim na bruchu a potom sa len prevalim a uz je tam ten velky kopec:D sranda je ze inokedy nie len a len rano 🙂 a este ked tam poklopem alebo spravim nieco.. tak sa mi zvykne natiahnut len jedna strana este vyssie 🙂 ...

gerci90
17. aug 2009

heh no aspon si užijeme srandý že???a este nevies co to bude že????a ako tý dopadli testy s krvi mne ju brali len min,týžd.tak si este pockam na výsledok.. ☹

nikush4
autor
17. aug 2009

ano🙂 no mne ju brali pred dvoma tyzdnami a minuly tyzden som tam volala ako som mala o tyzden..natahovali ma este dva dni ze este neprisla posta abo co .. tak si vies predstavit 🙂.... ale nakoniec mi povedali ze je vsetko v poriadku, tak sa uz tesim na 7. septmebra vtedy mam ist do poradne a na vtedy mi doktor naplanoval aj to pohlavie.. tak dufam ze nebude zase zadockom ako rano :D a tebe drzim palce nech ti to dobre dopadne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre