Ublíži dvojitá dávka vitamínov bábätku?

Chcem sa opytat,som v 10 tyzdni tehotenstva a nedopatrenim som brala dvojitu davku vitaminov dva tyzdne...su to vitaminy urcene pre tehotne...mohla som nejak ublizit babatku? Neobsahuju vitamin A!
bbarboraa
20. júl 2013
niee
tatko_bebe
20. júl 2013
neublizis akurat ich prestan na min 1,5mesiaca brat
nintu
20. júl 2013
a preco uzivas vitaminy??? ak mas kamosku lekarnicku tak nech ti vysvetli ze len tak brat vitaminy v tehu je blbost.zbytocna chemia pre babo.radsej vol teraz "zo zahradky" je kopu ovocia a zeleniny...naozaj...
doliva
20. júl 2013
ja som brala vitaminy babyVit normalne sa opytaj v lekárni im vysvetli čo sa stalo a oni budu vedieť... a mimochodom vitamyny niesu na škodu lebo obsahuju kyselinu listovu....
fialkaa
20. júl 2013
aj mne sa to stalo. gynekolog mi odporucil, aby som si k vitaminom, ktore som vtedy uzivala, kupila aj tie, za ktore ho platila nejaka farmafirma. ked som si kupovala nove balenie, lekarnicke to bolo divne a povedala mi, ze to tak nemam brat. maly sa narodil zdravy, nastastie. aj ja by som ich na tvojom mieste na nejaky cas vysadila.
zuzanocka
20. júl 2013
Co telu treba, si z nich vezme a zvysok vycikas 😉
talula
20. júl 2013
nadmerne mnozstvo vitaminov telo vyluci, ale skodu mozu sposobit vitaminy v tuku rozpustne (A,D,E,K)

Začni písať odpoveď...

Odošli