Umývanie chemickými prostriedkami v tehotenstve

6. máj 2021

Baby umývate, či umývali ste v tehotenstve chemickými prípravkami? Ja napríklad umyvam cifom. Môže to skodit?

hennyinnsbruck
6. máj 2021

Umyvaj do teraz čím si umývala 🥴kým nebudes tie prostriedky cuchat 24h denne nič, absolútne nič sa ti nestane.

henrietkatr
6. máj 2021

Malo by sa vyhybat agresivnym chemickym prostriedkam ale tak zase co 9 mesiacov budete zit v spine? Neda sa to, takze uplne v pohode.

stanulienkat
6. máj 2021

🙄

petrisa213
6. máj 2021

Tu skôr ide o agresívne prostriedky, kyseliny, zieraviny, domestos je tiež riadny sajrajt. Z cifu ti nehrozí vôbec nič. Zas nemusíme preháňať, upratovať treba 😁 keď sa bojíš upratuj octom, je veľmi účinný a neuškodí ti vôbec

simca06022011
6. máj 2021

Umyvala som samozrejme vsetkym cim bolo treba.

nikpa
6. máj 2021

To by si inak ani nemohla dýchať vzduch, pri tom ako máme znečistené ovzdušie....

lorin29
6. máj 2021

Ja cifom bežne a v dmke sa dajú kúpiť octove pripravky tie sú fajn ☺️

kitycat
6. máj 2021

Ako.... Pit sa to nechystas nie? Ak ta z vone nenapina nevidim dovod preco by si nemohla umytt cifom umyvadlo a trochu sava naliat do wc aby bolo snehobiele.

evaachesa
7. máj 2021

Skús pozrieť Sonett drogériu, majú ekologické prostriedky aj bez vône...akurát som si objednala nejaké veci do domácnosti v duchu Non toxic... poslednú dobu mi hrozne vadia tie chémie aj navoňané gély na pranie...minule som bola v Pepcu a skoro som sa zadusila z toho smradu z oblečenia 😨 a to nie som tehotná a vadí mi to neskutočne...ale počas tehotenstva upratoval hlavne wcko muž...nedovolil mi to dýchať 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre