Už to viem. Radujme sa spoločne

alenka1609
8. aug 2015

Ahojte všetci, mám takú velku radost, že zakladam temu..... som šťastná a chcem sa s vami o to podeliť, teda najradsej by som to vykričala do celého vesmíru...neviem ci aj vy ste to tak mali, ale ja to tak mam...cakame druhé dietatko. No budem rada ak sa ku mne pridáte a budeme si pisať ako prebieha tehotenstvo a podobne veci. Som ževraj 4. tt ale pochybujem lebo viem kedy sme pocali 😀 cize malo by to byt v 3. tt. Ale to nevadi som veeelmi rada, tak cakááám 😎

tomasko27
11. aug 2015

@alenka1609 Tak ma boli hrdlo,no fnus a sa idem vo vlastnej stave uskvarit 🙂

alenka1609
autor
11. aug 2015

@tomasko27 no aj mne je hroozne teplo, najradsej by som isla na kupalisko .... 😎

alenka1609
autor
16. aug 2015

ahojte zienky, som tu a chcem vediet ako to zvládate, ja nic moc, dostavili sa nevolnosti a ako je vám?
cely den mi je zleeee fuuuu neviete rady co pomaha? ☹

timea7
17. aug 2015

@alenka1609 je mi ľúto, že ti to píšem, ale mne nepomohlo nič, absolútne nič. Jesť v maličkých dávkach aj osem krát denne, ozaj miniporcie, to bola jediná cesta, ako aspoň niečo udržať v žalúdku. Pozitívna správa - nevoľnosti skončili, keď som pocítila pohyby.

alenka1609
autor
18. aug 2015

@timea7 ☹ jáááj ja uz nevladzem, to je strasne, asi by som sa ani na to uz nedala, kebyze viem ako zle mi bude....uplne som vyradena z bezneho zivota, nic ineho nerobim len lehnim v posteli a zaludok sa mi hupe v kuse a potom vracaaam, a kedy to bolo tie pohyby? v ktorom mesiaci? skraatka to nedavam 😢

tomasko27
18. aug 2015

@alenka1609 Ahoj,no ja zatial nic strasne nepocitujem.Bolo mi par dni zle ale preslo to,je mi rano zle a tak do toho obeda ale nic strasne.Ja som dnes 6tt+3dni,u lekarky som este nebola ale idem vo stvrtok.

timea7
18. aug 2015

@alenka1609 veľmi dobre viem pochopiť, ako ti je, mne sa nechcelo žiť....minerálku som si dávala po kávových lyžičkách a aj tak išla von.....ale u teba to nemusí byť tak isto, ako u mňa, dúfaj, že to prejde čo najskôr, držím palce.

alenka1609
autor
18. aug 2015

@timea7 no presne ani zit sa mi nechce niekedy, raz sa modlim, potom nadavam a potom to uz vzdavam, ach normalne sa obdivujem na co som sa dala.....ja koza
a vdaka za podporu.....uzz nech je to za mnou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre