V akom veku ste otehotneli?

lagunasa
22. máj 2012

ahojte.
Patrala som a takuto temu som tu nenasla. Nechcem byt nezdvorila, len ma to zaujima.
Kolko ste mali rokov ked ste otehotneli a ako dlho vam to trvalo? Napr. Prvy krat som otehotnela v 18 hned na prvy krat alebo konecne som otehotnela v 35 prvy krat po 5 rokoch snazenia. Ak budete chciet, mozete uviest aj rok ak to bolo davnejsie.
Zaujima ma skor statistika ako tazko ide v akom veku otehotniet.
Dakujem za vsetky vase prispevky!

evana11
28. okt 2015

ja som otehotnela v 24 neplanovane, zaujimave ze pocas 4 rocneho vztahu som prve dva nebrala antikoncepciu a kadeco sa postavalo no neotehotnela som. Potom dalsie dva som brala naplaste pravidelne a aj ochranu sme pouzivali vacsinou a zrazu hoop a uz som v tom 😉

maminkajanka84
28. okt 2015

Moje prve tehotenstvo bolo v 22 bolo planovane a podarilo sa nam asi behom 2 mesiacov otehotniet,boli sme neskutocne stastni,potom bola prestavka 5 a pol roka uplne bez antikoncepcie ,ale to podla mna zariaril ten najvyssi hore a taktiez moje tretie a uplne neplkanovanie tehu s odstupom od druheho po 9 mesiacoch kedy sme boli s manzelom neskutocne prekvapeni a stastni, tak je to uzasne prezivat tehotenstvo a nic by som na veku s tehotenstvom nemenila. 🙂

pitufinka
28. okt 2015

25 🙂

deniska14
19. sep 2018

V 24r na prvu supu a potom druhe 27 tiez na prvu supu😉

monikaq
19. sep 2018

27

katulka1992
19. sep 2018

s 1 dcérkou v 23 na prvú šupu a s 2 dcérkou v 25 neplánovane

malinajahoda
19. sep 2018

1x som otehotnela minulý rok - mala som 31 rokov. Podarilo sa po pol roku snaženia sa.

ebi88
19. sep 2018

27

babydesire
24. máj 2020

@lagunasa v 29 prve tuhu ale zial MA v 9tt, ale tesne pred 30tkou som porodila svoje prve dietatko - zdravy chlapcek, v 32rokoch sa nam narodila zdrava dcerka..po dietatku som extremne tuzila asi od svojich 25tich ale nemala som stadtie na muzov,,tie biohodiny mi pekne nicili zivot..ale uz som maminka 🙂

adka2112
26. feb 2021

30

jeliz59
26. feb 2021

24......🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre