V ktorom som týždni?

zddenka
7. jún 2013

ak som mala posledny menzes 30 aprila, a viem celkom presne ze sme pocali 9 maja alebo 16 maja - v akom tyzdni som? podla mna to je treti alebo stvrty, podla tehu kalkulacky piaty - ako to bude brat lekar? berie do uvahy kedy sme pocali alebo sa to prosto pocita podla tabulky? co ak su datumy pocatia mozne 2? vdaka

bibiiana
4. dec 2015

@micka511 dobre hcg hormon stupa v pondelok som objednana na 7.15 ku lekarke tak uvidime 🙂

micka511
4. dec 2015

@bibiiana to je supeeeer 😊držím peste ✊✊✊

bibiiana
5. dec 2015

@micka511 dakujem micka aj ja Tebe 😘

micka511
5. dec 2015

@bibiiana ďakujem 😘 napíšeme si 😊

bibiiana
5. dec 2015

@micka511 jasnačka a ty kedy maš isť?

micka511
6. dec 2015

@bibiiana ja 16.12.... Neskutočne dlhá doba, ale bábätko potrebuje čas na svoj vývoj, takže trpezlivosť 😊 všetko vydržíme ✊

bibiiana
7. dec 2015

@micka511 tak tak jak vravis a v ktorom si to vlstne ?🙂

micka511
8. dec 2015

@bibiiana ja neviem 😁 nesedí mi to S poslednou MS, tak povedal, že najbližšie urcime podľa dĺžky plodu 😍😊👍🍀
A ty ako?

bibiiana
16. dec 2015

@micka511 ja som v 6tt no 7.1.2016 idem uz do poradne tak uvidime ako to bude : ) cize ty zajtra ides ?🙂

micka511
17. dec 2015

@bibiiana ja som bola včera 😊 Ja som na začiatku 8meno týždňa... Včera som videla drobčeka 12 mm A srdiečko bijeeee 🙌 🙌 🙌 jupiiiii... Najbližšie až 20.1.... Zosaliem...

bibiiana
18. dec 2015

@micka511 ale nezosalies neboj sa 🙂 zvladnes to 🙂

nastaa
10. apr 2016

Ahojte baby. Chcem sa vas opytat - pred poslednym menzesom som mala pohlavne styky pocas 3 dni, z toho jeden nechraneny, takze som som hned na druhy den zobrala tabletku "po" ellaOne, ktora je do 120 hodin, cize do piatich dni. Potom som o sedem dni mala dostat menstruaciu, dostala som ju o den skor, cize na siesty den od uzitia tabletky, ale ten menzes bol divny. Zozaciatku len akoby spinenie, potom nic, potom sa mi spustili poriadne, sle to netrvalo dlho. Proste som krvacala tak nepravidelne. Bola som ctedy aj

nastaa
10. apr 2016

Bola som vtedy aj na pohotovosti na gynekologii, doktorka povedala, ze tehotenstvo ani nevidi, ze vypada byt vsetko v poriadku. Este mi povedala, ze mam sliznicu o 5 mm vyssie. Potom v dalsom cykle som mala tiez pohlavne styky s parnerom uz vsetky nechrane a menstruaciu som nedostala. Otehotnela som, samozrejme 🙂 na 11. den meskania som bola u doktora a povedal mi, ze som 5+3tt. Teda ma zaujima, ci som otehotnela teda az po tej mojej divnej menstruacii alebo pred nou este, co myslite?? ...pytam sa preto, lebo na kontrolach sa tie tt niekedy lisili o par dni a naposledy som bola na kontrole teraz v piatok osmeho, podla predchadzajucej kontroly som mala byt 20+2 tt, ale v knizke mi napisal, ze stehenna kost je na 19+5 tt a hlavicka na 20+0 tt.. Som z toho zmatena a neviem v kolkom som, co si mam o tom mysliet. Som prvorodicka, preto tak stresujem asi :-/

monika5566
15. máj 2020

@micka511 neviete baby ako zistim v ktorom som kramy naposledy boli 5.5 do 13.5 a test ki vysiel pozitivne 5testov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre