Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

V ktorom týždni som?

veronicka54
22. júl 2014

Ahojte babulky, poradte mi 15.7 som bola u gynekologa s podozrenim ze som tehotna 3 testy mi vysli pozitivne teda druha ciarka bola slabsia, tzv.duch. Moj gynekolog nevidel na sone nic len nejaku vodu ci co to, zobrali mi krv a hcg som mala 368. Viete mi povedat v ktorom mozem byt tyzdni?? Strasne divno to pocitaju poslednu mrchu som mala 8.6 . ale cyklus mam strasnyy raz 35 raz 30 raz 37 dni a stale to kolise alebo 28dni.... s manzelom sme sa zacali snazit az 21.6. tak mi viete poradit??

monicm
22. júl 2014

@veronicka54 podľa tohto by si mala byť 4-5 týždeň,ale najlepšie bude,ak počkáš do dalšej kontroly,prípadne sa spýtať dr. http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

siska2027
22. júl 2014

najpresnejsie ti poveda v ktorom tyzdni si podla sona 😉

lulu369
22. júl 2014

@veronicka54 Väčšina gynekológov to počíta podľa poslednej mrchy, ale niekedy sa presnejšie určí, v ktorom si týždni až podľa sona...A podľa toho čo píšeš si bola u doktora ešte príliš skoro preto nič nebolo na sone vidno. Určite ťa objednal na kontrolu a potom ti určite upresní v ktorom si týždni 😉

veronikamacejova
22. júl 2014

My sme s manželom bábo plánovali, takže som presne vedela kedy sa to podarilo 🙂 a v ktorom som týždni (teda podľa svojich počtov), ale tak ako píšu baby, dr. to počítajú podľa poslednej mrchy....takže ja som mala v hlave stále mínus dva týždne :D lebo som otehotnela počas ovulácie, tak som mala z toho potom chaos v hlave 🙂 Aby si sa netrápila tými 2-3 týždňami, počítaj to od poslednej mrchy, lebo inak ti to ani rátať nebudú 🙂 Aj ja som na radu kamošky utekala po 4 týždňoch od poslednej mrchy (čiže podľa mňa som bola tehotná 2 týždne) na gyn. a tam mi dr. povedala, že je to skoro, že je tam len nejaká vydutinka, a to bolo usadené vajíčko 🙂 potom som bola v 7. týždni (čiže podľa mňa v pitom 🙂 )a tam už plával malý drobček 🙂 ktorý podľa dedka vyzeral ako formula :D

jajuska9
23. júl 2014

@veronikamacejova ked si bola v tom 7 tyzdni u doktora a uz videl mimi na sone tak ti dal aj fotku? alebo kedy si dostala prvu fotku zo sona?

veronicka54
autor
23. júl 2014

No uvidime zajtra idem na gyndu tak uvidime ci uz bude nieco vidiet🙂

veronicka54
autor
24. júl 2014

no dnes u doktora vsetko v poriadku sme v 6 tyzdni 🙂 tak uz som kludna 🙂 ze je to vnutromaternicove tehotenstvo 🙂

veronikamacejova
25. júl 2014

ano, jajuska9, dr. mi dala fotku 🙂 uz v 7 tyzdni a potom mi dala dalsie na usb kluc v 6 mesiaci a este okolo toho nejako 🙂 a veronicka54 gratulujem 🙂

katty8
25. júl 2014

ahojte mamicky idem si k vam po radu..mozno si pomyslite ze som hlupa, ale aj to sa stava možno sa tato tema sem nehodi ale uz som strasne zfala...v oktobri som sa stretávala s jednym muzom a mavali sme nechraneny sex, bolo to len zopar krat a rozisli sme sa. Spavali sme spolu pokial mi neprišla MS a podotykam že po MS sme sa uz nevideli...a v novembri sme sa uz nestretavali.. Potom som 17 novembra dostala poslednu menstruaciu ale to sme už cely november až do teraz boli spolu s terajsim priatelom, takze sme spol spavali tiez nechranene../vratili sme sa k sebe a odpustili sme si ) Takze v decembri mi uz MS neprisla.. teraz som v 35 tyzdni .....S priatelom sa velmi tesime..len ja sa obavam ze ci babo moze byt aj pána oktobroveho priatelovi nechcem nic hovorit ale mam vycitky... dakujem a neodcudzujte ma, som si toho vedoma...

trgypadl
25. júl 2014

@katty8 hlavu v klude babo cakas s terajsim priatelom..a vies ako sa hovori.ze nesud,lebo sam budes sudeny....takze ak sa najde niekto kto si do Teba kopne tak si to nevsimaj...uzivaj si tehu a teste sa na drobceka 😉

katty8
25. júl 2014

Dufam ze to tak bude..neviem si predstavit priatela keby to nebolo jeho :( dakujem pekne potesila si ma 🙂

katty8
25. júl 2014

@trgypadl Dufam ze to tak bude..neviem si predstavit priatela keby to nebolo jeho :( dakujem pekne potesila si ma 🙂

matarka
25. júl 2014

@katty8 Ak je naozaj pravda, ze s ex si nebola od oktobra, v novembri si mala MS, nemusis sa bat - dieta je priatelovo. Spermie vydrzia v tele par dni, ale urcite nie takto dlho. Priatelovi nic nevrav, bolo by to zbytocne.

katty8
25. júl 2014

@matarka v oktobri sme spol boli az pokial mi neprisla toho 17 novembra MS..tak vtedy som si vydychla ze mi prisla MS tak to nebude jeho...teda aspon dufam

matarka
25. júl 2014

@katty8 Urcite nebude. Skus to uz hodit za hlavu - dieta je priatelovo.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli