Vidíte na tejto fotke jedno alebo dve bábätka?

stratenanajdena
28. sep 2015

Ahojte maminy a cakatelky, prosim vas pekne, zda sa to iba mne alebo vidite na obrazku z UZ viac ako jedno babatko? dve fotky vytvorene tesne po sebe a na prvej vidim vpravo v hornom rohu (akoby za ciernou dutinou) babatko spredu (hlavicka a lava rucicka) a hned na druhej zozadu akoby stavce, hlavicku a svetle "ciarky" - nozicky. Totiz cim viac to pozorujem, tym viac neviem na com som. Podla mna sa pocas "fotenia" otocilo lebo aj to prve sa velmi rychlo stale hybalo. Prosim vidi este niekto okrem mna viac ako jedno dietatko ci nie? dakujem za vase nazory, DAKUJEM velmi velmi!
PS to dietatko ( aj ked vidno iba jeho cast) v strede v tej tmavociernej casti je iste a potvrdene doktorom... ;)

stratenanajdena
autor
11. okt 2015

@robin_claire preco urazas druhych ludi - teaz pre zmenu konkretne majkusku zato, ze nezdiela s tebou tvoj nazor? prosim ta, naozaj si myslis, ze v zivote to ma medzi ludmi fungovat tak, ze ak ma niekto iny nazor, tak musis nanho zautocit? ak ano , je to smutene. lebo tu sa tak svojimi prispevkami prezentujes.

a viete co vsetky? kto chce utocit, zalozte si svoju temu a utocte na seba navzajom. tych kludnych tu nechajte na pokoji a nebulizjujte druhym bvbez priciny. nevadi mi vyjadrenie ineho nazoru - !!! ale verbalna agresivita neutichajuca a rastuca viacerych z vas. ak mate osobne problemy rieste si ich inou cestou ako vybijanim sa na nevinnych zenach na mk alebo si zaozlte na ne svoju temu. take it easy.

robin_claire
11. okt 2015

@stratenanajdena dam ti dobru radu - prestan vsetkym vypisovaj eseje o slusnom spravani a hrat sa na svatu, ktorou nie si. uz ma prosim nekontaktuj, zbytocne sa donekonecna opakujes....tak ako sa dokonecna opakujes od zaciatku diskusie. je nedela, tak hadam by si sa mala venovat detom.....co robia, kym vypisujes sem sovje pseudoproblemy? vdaka

stratenanajdena
autor
11. okt 2015

@robin_claire tie ktore dospeli, na amnio ani nejdu - vidz moj pripad, pretoze by si nechali aj postihnute dietatko a milovali a starali sa onho s rovnakou laskou ako o to zdrave. takze neurazaj tu uz zasa! prehanas to!!!!!!!!!!!!!!!!! uz sa ukludni a prestan prosim ta!

stratenanajdena
autor
11. okt 2015

@robin_claire obliekaju sa von. pod na prechadzku aj ty, vyvetras si hlavu od tych utokov,a mozno nas stretnes. mozme sa potom osobne porozpravat a ja ti poviem viac z mojho zivota a ty mozes mne a mozme byt kamosky. o taketo utoky tu nemam ja ani nikto iny od teba zaujem.

robin_claire
11. okt 2015

@stratenanajdena nemam zaujem byt s tebou kamoska. a nepis mi, vdaka

xxxxxnnnnn
11. okt 2015

na žiadosť zakladateľky sa diskusia uzamyká

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre