Výber mena pre dievčatko

alenkanelka
16. máj 2019

Dobrý deň, žienky prosím Vás vyberám z dvoch mien pre dievčatko a neviem sa dáko rozhodnúť . Ktoré sa Vám viac páči Alžbetka alebo Sára. Mame doma chlapčeka a volá sa Adam . Neviem sa dáko rozhodnúť . 😀🤔🙄😏😍Ďakujem

chcemradu
16. máj 2019

Alzbetka

pribinak
16. máj 2019

ake meno navrhuje adam? mozno by rad vybral meno pre sestricku

h_petra
16. máj 2019

Alžbetka

ave_eva
16. máj 2019

A+A 🙂

simonkaba
16. máj 2019

Alžbetka 🙂

alenkanelka
autor
16. máj 2019

@pribinak jaj to by bolo veľmi ťažké keďže bude mať len dva roky a tá jeho hatlanina 😁😂mi veľa nenapovie 😃

sazumak
16. máj 2019

Alžbetka 🙂

alenkanelka
autor
16. máj 2019

Ja som inak Alena takže by sme boli v rodine traja A+A+A 😂manžel je Miro a svokra tá sa volá Alenka tiež a aj moja mama sa volá Alena

maminuska
16. máj 2019

@alenkanelka napriek tomu by som dala Alžbeta. Je to nádherné meno a historicky sa viaže k Slovensku .

27dianka
16. máj 2019

@alenkanelka mne sa akože moc nepáčia, ale radšej Alžbeta 🙂

zuzipolo
16. máj 2019

@alenkanelka ja by som ti radila Alžbetku,keďže jednu doma mám :D

babatkoo
16. máj 2019

Alzbetka

1975renca
16. máj 2019

Alžbetka🍀

evaachesa
16. máj 2019

Hmm mozno tu Betku

miska_kal
16. máj 2019

@alenkanelka v tom pripade je asi rozhodnute 🙂 daj Alzbetku, je to pekne meno 🙂

hennyinnsbruck
16. máj 2019

Alžbetka

lea202
16. máj 2019

Ja tiež hlasujem za Alžbetku 🙂

0silvia0
16. máj 2019

@alenkanelka dosť rozšírené mena obidve dnes, ale ja osobne by som dala Alžbetu. Ja som tiež sama na S, manžel aj obe deti sú na M.

hettinka
16. máj 2019

@alenkanelka daj obe, Alžbeta Sara alebo sj Sara Alžbeta znie pekne.

veronika_07
16. máj 2019

@hettinka si to vyriesila 😀😀😀

janickacrazy
16. máj 2019

@alenkanelka Alžbetka je síce pekné, ale všetci ju budú volať Beta, čo je hrozne škaredé, preto by som také meno nedala, Sára je fajn, len trochu otrepané, je ich hrozne veľa v poslednej dobe, ja by som dala nejaké úplne iné, dievčenských je strašne veľa pekných

asia83
16. máj 2019

@pribinak Bože, na toto som alergická. Decko má vybrať meno pre dieťa. Však čo je to už za zmýšľanie? Našej trojročnej sme oznámili, že bude mať bračeka, povedali sme jej ako sa bude volať a vymaľované. Snáď ho nebudem celý život volať menom, ktoré sa mi nepáči iba preto, že ho vybrala moja trojročná dcéra, ktorej sa možno v dospelosti tiež to meno páčiť nebude. Ach.

alenkanelka
autor
16. máj 2019

@zuzipolo ďakujem a ako ju oslovujete?

zuzipolo
16. máj 2019

@alenkanelka všetci ju volajú Alžbetka,nám sa to meno páči takže ho neskracujeme 🙂 ani príbuzní ju nevolajú inak,podľa mňa je to krásne meno samé o sebe 🙂

janickacrazy
16. máj 2019

@zuzipolo no len je ešte malá, počkaj v škole, vždy sa nájde niekto, kto meno prekrúti, pamatám si to dobre zo školských čias, máme v rodine Barborku, všetci ju tak volali, neskracovali a v škole sa vždy niekto našiel, kto ju volal Baša, tomu sa človek proste nevyhne

pribinak
16. máj 2019

@asia83 kľud buď alergická koľko chceš. Tu si môže napísať každý svoj názor, či sa to tebe páci alebo nie

lubiss
16. máj 2019

za mna Alžbetka...aj jednu mame v rodine 🙂 a aj ju tak volame neskracujeme

zuzipolo
16. máj 2019

@janickacrazy zohaviť sa dá akékoľvek meno na svete..takže nerozumiem tomuto komentáru,keďže sa autorka pýtala na niečo iné

janickacrazy
16. máj 2019

@zuzipolo akékoľvek sa nedá, ale niektoré sa bežne zohavujú, tak preto by som ja osobne také meno nedala, aj ked v dlhej verzii sa mi páči, moj názor, bože tu už človek fakt nemože nič napísať alebo čo?

0silvia0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre