Vyšetrenia po 16. týždni

kiwulka
10. jún 2013

Ahojte kocky, mam takyto problem... Som v 16 tt a podla vsetkeho co som citala a co viem mala by som chodit na poradnu kazde tri tyzdne... Ale moja gynekologicka ma objednala za dva mesiace... Nie som ten typ, co sa pozoruje ale mam pocit, ze ma zanedbava... Viete mi poradit dobru gynekologicku v Martine alebo v okoli??? Alebo staci kontrola raz za dva mesiace a nemam rozmyslat nad zmenou??? Dakujem za rady

ewca
10. jún 2013

mozno len teraz nemala skorsi termin, malo by sa chodit kazde 4 tyzdne... ak si u nej inak spokojna, tak ju nemen....

katren
10. jún 2013

@kiwulka a nepovedala preco? nebude mat v termine dalsej poradne dovolenku???

94
10. jún 2013

ja viem tak že raz do mesiaca......ale raz ma objednal o 5 týždňov...lebo tak to vyšlo.....dva mesiace je dosť dlhooo 😖

veronika_april
10. jún 2013

@kiwulka To je ozaj dlho, lebo v 20tt by sa mal robit morfologicky ultrazvuk.

p_etrisha
10. jún 2013

@kiwulka Ku komu chodis?? Mna teraz moja tiez objednala neskor,ale preto, ze ma dovcu...Cize niekedy ti mozu supnut blby termin ale mali by mat na to dovod.

eevicka83
10. jún 2013

Ved zmen gynekologicku .. aj ja by som bola nervozna.. mne je vela cakat aj raz za 4-5 tyzdnov ako objednava mna

9021helena
10. jún 2013

ja chodim kazde 3 tyzdne

sense
10. jún 2013

@kiwulka ja som chodila kazdy tyzden a nebolo to bohvieco,....radsej som si priala mat tehu bez problemov a chodit raz za mesiac ak chces zmenit gynekologa, tak v Martine do Heliosu tam je dobry gynekolog....Krajkovic

rodinnefoto
11. jún 2013

Ahoj, ja zas zastávam názor, že ak sa cítim fajn a nemám žiadne potiaže, nie je potrebné chodiť každé tri týždne na kontrolu. Ja chodím ku Krkoškovej, som veľmi spokojná, všetky odbery ktoré sa robievajú mám za sebou, kontrola krčka bola len na začiatku tehu, teda u mňa až v 9tt keďže skôr som nešla, a ďalšie palpačné vyšetrenie budem mať až v júli.
V Heliose mám skvelú skúsenosť s Dr. Krajkovičom, veľmi príjemný lekár. Poslala ma k nemu na konzultáciu Krkošková kvoli chýbajúcim ozvom srdca, takže ultrazvukov som si užila až až v začiatku. Nateraz je všetko OK, nemám žiadne problémy, bolesti, nevoľnosti, krvácanie, takže mne tá kontrola v júli úplne stačí 😉.

Ak však pre svoj dobrý pocit chceš ísť na kontrolu častejšie, dohodni sa o tom so svojou lekárkou, alebo ako baby radia zmeň lekára.

vlasatica20
20. jún 2013

Ahoj,
neviem kde si citala, ale poradne sa robia 8tt - odbery, sono
12tt sono a krv na vyvojove chyby
16tt sono krv na vyvojove chyby
20tt morfologicke sono, potom sa poradne robia kazdy mesiac ........ ku koncu tehu sa poradne robia castejsie 🙂 🙂 🙂 .
prajem vsetko dobre,zdrave mimino,pa drz sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre