Pokial je tvoj zdravotny stav dobry, nie si alergicka na zlozky liekov, tak len na poradni cca v 8 mesiaci robia odber krvy. A vysledky prilozia do tehotenskej knizky.Teda aspon u mojho gyn. to tak bolo.
Tehotenský newsletter
Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu
Pokial je tvoj zdravotny stav dobry, nie si alergicka na zlozky liekov, tak len na poradni cca v 8 mesiaci robia odber krvy. A vysledky prilozia do tehotenskej knizky.Teda aspon u mojho gyn. to tak bolo.