Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Vyzná sa niekto vo výsledkoch screeningových testoch?

duska87
9. dec 2015

screeningove testy mi vysli pozitivne 1:230 ale ked som si pozerala papiere tak mi tam zle zapisali gestacny tyzden.mala som 15a5 dni ale v papieroch bolo 16a5dni.myslite ze to ma nejaky vplyv na vysledok testu?ak ano bojim sa ze to vyde este horsie.

katrin21
9. dec 2015

ano ma, ide o tripple testy a oni sa riadili asi podla sona, kde moze byt iny tyzden, ako podla MS a tym padom to skresli vysledky...
pozri si krvne hodnoty, ak su tie v norme , tak tie ich prepocty na vek, tyzden a vahu to len vyhodia z ich tabulky.... a uz si mimo.... mne vysli 1:45, dala som si spravit trisomy testy a vsetko OK, babo je zdrave.. pozri si temu triplle testy, hladaj vo fore.... je to vela tem o tom,ale jedna ma cez 90stran, ta je najviac ziva... navyse tu si dala otazku, takze odpovedať sa da len raz....

kolko mas rokov? Lebo aj vekom zvyknu byt horsie, ale aj ten tyzden spravi svoje...
Napr. estriol ja som mala na 16t dobre, ale oni podla sona ratali uz 17tt a to uz som mala maaaaaliliinko pod hranicou a hned im to tam vyskocilo.. pritom rodiel medzi 16 a 17tt som mala si 2 dni 😝, takze to je diskutabilne, lebo mi brali krv na prelome tych tyzdnov....
Nestresuj sa, na 99 % je babo zdrave 🙂 ak chces, daj si tie trisomy testy este spravit..
tu pozri

https://www.modrykonik.sk/forum/o-tehotenstve/triple-testy-afp-testy-pozitivny-nalez-downov-syndrom-narodilo-sa-vam-zdrave-dietatko/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli