Zobudenie bábätka v brušku

sivana09
16. máj 2019

Obkukala som to od gynekologa, ked na ultrazvuku potreboval pomerat babo, ze zatukal na brucho aby ho zobudil. Je to ok, ked tak zobudim babo lebo chcem citit pohyby? Zobudila som ho tak včera a dnes, rozmyslam, ci to nemoze byt pre neho nejaky stres alebo nieco... Robite to niekedy tiez, ci len čakáte kedy same od seba zacne?

sapetka
16. máj 2019

@sivana09 len vtedy som to robila ked som ho dlho necitila tym myslim vscsiu cast dna ako bolo zvykom ze sa hybal. Inak nie, vacsinou som citila ked si natiahol nozku alebo sa pretocil alebo mal stikutku😍

wena
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liliana2222
16. máj 2019

Ja som stale najprv skúšala zjesť sladké a len hladkat bruško. Tak mi to radili aj na monitore. Až keď toto nezabralo tak som skúsila stuchat

katarinahar
16. máj 2019

@sivana09 ja som si vzdy lahla na bok a za chvilku som uz citila pohyby..

arcanne2
16. máj 2019

Mne poradil doktor vždy keď dlhsie necitim pohyby zakaslat do brucha, vždy zareagovalo ;)

selest
16. máj 2019

Ja som mojho budila vkuse. Myslim ze mal z toho stres a teraz mi to vracia a je zbesnely ako sto certov. Maly nervacik. Ale bala som sa ci je ok tak ked som dlhsie necitila pohyb a nepomahala cokolada tak som sprtla donho😂

luluncek
24. jún 2019

Mne sa malý hýbe , keď sa dám vecsinou na bok a po sladkom to je iné rodeo 😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre