Som v 25 týždni a mám problém so zubami

verka1856
12. jún 2012

Chcem sa opitat som v 25t.t a mam problemy so zubami a neviem ci neublizim babu ked pojdem a napicha mi inekcie?

mirka212
12. jún 2012

ahoj neublizi, aj mne pichali, ja som sa na to hned pytala svojej zubarky a ona povedala ze v tej injekcii nie je koncentracia tej latky zeby to ublizilo babtku, takze kludne.

jankali
12. jún 2012

Cavik, spytaj sa na to rovno tvojej zubarky🙂)) Urcite bude nieco, co si po konzultacii "vyberies" a ulavi ti od bolesti.. podla typu zakroku. Moja zubka ma vyhresila, ale dodatocne, preco som odsuvala preventivku v tehu, ze aj keby sa nieco malo robit, tak to bude lepsie - ako vobec sa jej neukazat. ...Alebo trosicku vydrzis🙂) tie zuby su otras! minule som rozmyslala, ze preco nemaju dlhsiu trvanlivost, v sedemdesiatke ich uz akoze nebudem mat?! chichi

ikke
12. jún 2012

@verka1856 stres z bolesti a este horsie nelieceny zapal mozu tvojmu dietetu ublizit viac, nez injekcia, ktora je prisposobena pre tehotne zeny

verka1856
autor
12. jún 2012

Ako ja pravidelne chodim k zubarovi a ako som teraz teh.tak mi uz stihol spravit 3zuby a stale mam s nimi problemy vobec to nezanedbavam viem ze nelieceny zub moze sposobit babu problemy.aj som sa pitala zubara a povedal ze v poho inekcia ale pre istotu sa spitam.dakujem za nazor. 😉
@ikke

sladkasue
12. jún 2012

@verka1856 treba to(ze si tehotna) oznamit lekarovi... sak mas narok na 2 prehliadky pocas tehotenstva... skus preventivne nejake doplnky: vapniku v tabletkach

zubar ti poveie co mozes a co nie... ake zakroky su v teho dovolene... viem, ze rontgen urcite nie 🙂

ikke
12. jún 2012

@sladkasue lokalne s prikryvkou moze dr. urobit aj rontgen, za posledny mesiac som bola takto 2x u zubara na rontgene 😉

@verka1856 a vitamin D odporucam, pomaha pri vstrebavani vapniku, co moze bt problem v tehotenstve aj neskor pocas dojcenia. okrem toho v tehotenstve mame vyssiu spotrebu tohto vitaminu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre