Glaukom a pôrod

deginko
19. sep 2016

Ahojte chcem sa spytat ci ma niektora z vas skusenost pri porode ked zena ma glaukom.ci ste rodili normalnym porodom alebo cisarskym..Ci prirodzeny porod nemoze ohrozit zrak..lebo moja ocna povedala ze to neni ich vec ako budem rodit ze od toho je gynekolog aby urcil typ porodu..lenze on je gynekolog a chce zas vyjadrenie od ocnej vo odporuca.Dakujem

zuzik307
20. sep 2016

@deginko ocna ma zhodnotit tvoj stav a napisat gynekologovi, akym sposobom odporuca viest porod- ci prirodzene/sekcia...

terezka1947
20. sep 2016

@deginko porad sa s inou ocnou....

07022007
20. sep 2016

Potrebujes odporucanie od dvoch odbornikov. V Tvojom pripade od ocnek. Porod z tvojou diagnozou by mal byt sc

07022007
20. sep 2016

@07022007 opr. S tvojou :D

januska20
20. sep 2016

ja sa liecim na glaukom a moja ocna lekarka mi schvalila porod prirodzene.. 😉
ale nakoniec to aj tak skoncilo sekciou,kvoli inym problemom

deginko
autor
20. sep 2016

Dakujem baby za info,len ma hneva ze moja ocna sa od toho strani a nechce mi dat ziadne vyjadrenie pre mojho gyn vraj to neni jej vec a ze to on je od toho aby urcil ako mam rodit.

venija
20. sep 2016

@deginko ja som rodila sekciou, žiadne potvrdenie od ocneho som nepotrebovala, pri tejto diagnoze mi bol automaticky indikovany.

midori123
23. sep 2016

@deginko ja mam glaukom a rodila som sekciou. Pri mojom tlaku vyse 50 az nemeratelny to inak ani nebolo mozne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre