Ak s ním nebudem spávať častejšie, tak ma podvedie

sheepik
26. jún 2011

napadlo ma, ze sa vas zeny opytam co si myslite...resp.co by ste si mysleli o buducom otcovi vasho dietata, ktory vam s vaznou tvarou povie, ze ak s nim nebudete spat castejsie, tak vas podvedie...mam to vraj brat tak, ze je ku mne uprimny...
on nedokaze pochopit, ze som tehotna asi...a mam to ovela tazsie jak on

sarzan
14. júl 2011

@vejinka už by si sa mala konecne zacat trochu sexi obliekat 🙂

vejinka
14. júl 2011

@sarzan to 20 je tvoje iq a 38 obvod hlavy? Nechce sa mi verit ze vies kolko je hodin
ved som doma nik ma nevidi 😀

sarzan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vejinka
14. júl 2011

@sarzan sa tu rehocem a deti si koli tebe pobudim ty 😀 budes nejaky uchyl

sarzan
14. júl 2011

@vejinka prúša je uchyl,aj ty by si už mohla hadam zalahnut-mam ta už na dneskam celkom dost 😉

vejinka
14. júl 2011

@sarzan a pockaj aka budem tvoja nocna mora.sak ty si rozmyslis ci mi este napises 😝

sarzan
14. júl 2011

@vejinka ty moja morka 🙂

dobryanjel
1. aug 2011

porozpravajte sa...viem,ze nie je lahke opustit cloveka,ktoreho milujes,ale mozno zase neskor budes lutovat,ze si s nim zostala..a mozno nie..porozpravajte sa o vsetkom,nemajte pred sebou ziadne zabrany!...nezranujte jeden druheho a treba mu tiez povedat,ze zivot nie je len o nom!o jeho potrebach!vravim z vlastnej skusenosti,ze i my,kym sme este nemali deti sme sa venovali jeden druhemu castejsie,ako ked potom tie dietky prisli..to su zase starosti,praca a vycerpanost,no dolezite je chapat sa navzajom!Drzim palce

slavka86
27. nov 2012

je to curak. tu nejde o uprimnost. chapem, ze partnerovi (bez ohladu na pohlavie) chyba intimita a sex ak ich nedostava v takej miere aka mu je srdcu blizka. pochopim aj neveru, ktora vznikne z tohto nedostatku ak na odmietanie sexu nie je dobry dovod. ale ak muz povie svojej tehotnej partnerke, ze bude neverny ak sa frekvencia sexu nezlepsi, je to riadny kreten, ktory si nezasluzi lasku. mozno to povedal v nervoch. ty ho poznas najlepsie a vies ci to myslel vazne. zial, ak to myslel vazne, tak sa tak skor ci neskor pravdepodobne aj stane. skus sa s nim porozpravat, vysvetlit mu ako sa teraz citis a preco sex nechces tak casto. chlapom niektore veci ( a je ich dost) musime povedat polopate. drzim palce

teruska501
6. feb 2013

Je to od neho sebecke ak ta nedokaze pochopit vsak zena v tehotenstve je citliva a kazda zena chce aby ju jej manzel alebo priatel dokazal pochopit a nie este ta necha trapit sa pretoze nedokaze vydrzat.....ak sa mozem vyjadrit ja s manzelom mame strasne malo sexu ja mam taky zvlasny pocit a trochu ma to aj boli pravdu povediac ale chape to a ani to nevyzaduje.Nemal by sa takto spravat!!!!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre