Ako oznámiť tehotenstvo?

30. apr 2021

Ako by ste oznámili tehotenstvo?;) ( Čakám druhé bábätko ) dajte tip🙂 ( po viacerých potratoch)

marpel
30. apr 2021

Manželovi či rodine? 😅

autor
30. apr 2021

@marpel manželovi 🙂

marpel
30. apr 2021

Buď by som zavalila do darčekovej krabicky nejakú drobnosť - malé topánočky, bodycko alebo cumlík, alebo by som objednala z netu stieraci žreb. Tie zreby mi prídu veľmi milé a hlavne nečakane. 😊

solange7
30. apr 2021

Manželovi by som to normálne povedala.

nyusika
30. apr 2021

daj vyrobit billboard, minimalne.
alebo zavesit napis za lietadlo.

ja chapem, ze sa urcite velmi tesis, ale naco taketo caviky ?

zuzkapap
30. apr 2021

moj manzel vedel, ze som tehotna asi 20 sekund po tom co ja 😂 ani by ma nenapadlo nic ine vymyslat, ako mu to hned povedat 😕

autor
30. apr 2021

@solange7 určite len 19.5 mám lekárku ktora to potvrdí 🙂

autor
30. apr 2021

@nyusika pretože som veľa krát potratila, a toto je hádam a pevne verím že druhé bábätko na ceste takže preto milá pani 🙂🙂

bolarazjedna
30. apr 2021

Po opakovaných potratoch určite by som nevymyslala, asi s radosťou zmiešanú so strachom by som jednoducho povedala manželovi, že máme 2 čiarky na teste, a dúfam ze tentokrát to bude mať šťastný koniec. Načo vymýšľať rôzny spôsob oznámenia, keď nevieš, či tentokrát nepotratis opäť? Znie to kruto, ale je to tak. Zo srdca ti prajem, aby tentokrát ste mali vytúžené bábätko zdravé aj zdravé tehotenstvo!

vevesh
30. apr 2021

Ja osobne som po potratoch velke ovacie nerobila a rovno muzovi povedala. Aj tak do 14tt to nie je iste, preto muzovi len s velkou rezervou. Rodine to mozes potom v 2 trimestri aj s naslednymi ovaciami oznamit aj napisom na obchodny dom....

trinneo
30. apr 2021

Ja tiez suhlasim, ziadne ovácie,lebo nevies ako to dopadne...ja som druhé tehotenstvo, manželovi pripravila krabičku s drobnosťami a tehot. Testom a starym rodicom tiez pekne krabičky a potom po pár dnoch potrat...takze brutalne sklamanie... Takze kazde dalsie by som len jemne povedala muzovi a rodine, bez ziadnych ovácií,lebo ktovie co bude...je to kruté,ale je to bohuzial tak...clovek sa teší a chce to urobit krasne a nezabudnutelne,ale ja by som najradsej tie momenty vymazala z pamäte

vierka0508
30. apr 2021

Moj muz bol pozriet ocikany test na zachod, bol prvy ktory sa to dozvedel 😃😃

andrea_82
30. apr 2021

chceš tým povedať, že do 19.5. mu nič nepovieš? To by som nedala. A ak sa to nepotvrdí, tak budeš žiaľ držať v sebe?

lorin29
30. apr 2021

Ach ja radšej nebudem čítať niekedy niektoré komentáre ☺️ nieje to isté nikdy nie len prvý trimester ☺️mne sa veľmi páčia prekvapenia o tehotenstve... Sama som priateľovi oznámila tak ze som kupila 2 cumliky 1 body a na papier mu napísala "list" akože v mene bábätká že sa už teší na tatinka a tak ☺️

autor
30. apr 2021

@andrea_82 poviem mu to keď si budem istá že to tam je a že tie čiarky dve budú výraznejšie o pár dní 😉😉

autor
30. apr 2021

A je v práci 😉

autor
30. apr 2021

@bolarazjedna ďakujeme , oznámim o pár dní keď sama budeš istejšia 😉

autor
30. apr 2021

@lorin29 dakujem krásne ste to urobila aj ja si myslím že je v Tom nejaké čaro 😉😉

autor
30. apr 2021

Budúci týždeň v piatok príde a určite mu to oznámim 😉

lusyc
30. apr 2021

Ja som naposledy dala do obálky test a nálepku na auto s bábätkom. Obálku som dala k počítaču, kde si číta poštu. Vôbec to nechápal, sa zľakol, že mám covid.
Prvýkrát som ukázala fotku zo sona, druhýkrát som mnou lúštil čiarky na teste a tvrdil, že je tam len jedna..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre