Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

iva172
19. dec 2006

Neviete mi niektorá poradiť prečo tak priberám v tehotenstve.Vraj sa nesmie pribrať veľa, a ja som už pribrala dosť.Ani veľa nejem, a len stále rastiem... Musím to nejako spomaliť, ale ako??? ☹

majakuk
4. júl 2009

tinika: takze si teraz v 23-24tt?? dobre pocitam?
uz vies "co" to bude?

majakuk
4. júl 2009

slovakia13: Moc vam obom drzim palceky, aby ste spolocne vsetko v pohode zvladli.
PS: hura na jablcka... 😀 😀 😀

tinika
4. júl 2009

majulak nie v 19tt som teraz a čakam ze 14.7. budem uz na sone vidiet čo to nosim v brusku hihi

tinika
4. júl 2009

termin porodu mam 3.12. podla posledneho sona

tinika
4. júl 2009

😀 a ja si dam meloooon

majakuk
4. júl 2009

ahaaa, zabudla som odpocitat aj matersku.. 🙂
mne v 20tt na sone nepovedali co cakame, pretoze Stuplicek si sedel na zadku a schovaval nam "ustrojenstvo" 😀 lenze maminka bola ohromne zvedava a nechcela cakat do dalsieho sona v 30tt, tak som sa stavila na sone v 25.tt a poprosila som ich, ci by ma nevzali kvoli urceniu pohlavia.. no a bez problemov ma vzali, Stuplicek uz bol otoceny hlavickou dolu a tak sme krasne videli .. hm-hm .. vsetko co bolo treba 😀
Takze to bude bud Vojtko alebo Ferko... este sme sa nedohodli.. 😀

majakuk
4. júl 2009

do mna sa uz teraz nevojde nic 🤐 pred 3/4 hodinou som obedovala - lososa na masle s opekanymi zemiakmi a uhorkovo-paprikovo-rajcinovym salatom a tak len tak fucim a fucim... 😀

tinika
4. júl 2009

maju moja svagrina nevedela do porodu čo čakaju bo mala sa furt otočila chrbtom, abo nozky prekrizila hihi no ja dufam ze uz budeme vedieť čo to je
maju fajny obedik ste mali, my paradajkovu polievku so syrom, a gulas so zemiakmi

majakuk
4. júl 2009

iiihaa, ale taky dobry gulas... 😀
mojej sestre zase vraveli, ze cakaju dievcatko, dvakrat jej to na sone potvrdili, tatko sa tesil ako blazon, ze bude Zdenka, no a nakoniec boli obaja prekvapkani, pretoze sa im narodil Jakubko 😀
esteze som to videla na vlastne oci, takze pevne verim, ze ziadna transformacia sa neudeje 😀 😀

tinika
4. júl 2009

🙂 hihi maju akurat som stretla svoju byvalu spoluhračku a ona tiez vraj vravela tri mesiace brusko Riško a nakoniec bude Sarka

majakuk
4. júl 2009

no vidis, ja som zatial ruzove vecicky nezehlila, ale mam ich oprane v pripade potreby... 😀
pisala si "spolupracku", si sportovkyna?

tinika
4. júl 2009

sportovkyna spoluhračka hihi
no ja mam take neutralne farby zatial a kym nebudeme vedieť tak ani nekupujem ine hihi
idem si dať sprchu bo som spotena a treba ist do obchodu nakupit este niečo a mam vlasy jak slamu tak sa este kuknem potom sem

majakuk
4. júl 2009

😀 myslela som "spoluhracku" nie - pracku 😀 😀 😀

majakuk
4. júl 2009

tak sa potom ozvi, necham si pusteny net
pa

tinika
4. júl 2009

ok este som hodila masku na ksicht ta 10 minut necham nech to dačo so mnou zrobi hihi
jaaj maju az teraz mi doslo ze si srandovala stou sportovkynou, no uz nie som, byvala som kedysi hihi

majakuk
4. júl 2009

co to bol za sport? ja sport zboznujem - hlavne atletiku, volejbal, ping-pong... ale teraz uz len pasivne zo strany bud divaka, alebo len tak rekreacne 😒
este dotaz - pomaha ta maska??? 😀 😀 😀

tinika
4. júl 2009

hihi no z toho čo si napisala tak ja len pingpong hihi vo volejbale som sa nenasla, ja skor chlapske sporty, futbal, hokej a ten som hrala hoci ma lamali aj na futbal ale smola hokej mi bol bližší
no ja ti poviem ked ju dam dole, uz preslo 10 minut hihi ale občas ked si spomeniem si dam dajaku a mam taku hladsiu plet ale ziadne omladzovacie kury to nie su hihi sak ani mi netreba sak donedavna mi tipovali 17 a to budem mať onedlho o 10 viac hihi
tak bezim do tej sprchy zaital pa

majakuk
4. júl 2009

hokej je tiez dobry, i ked moje korculovanie je na bode prizemneho mrazu 😠 ale rada ho sledujem 🙂
fotbal som hrala (v mladosti) - dokonca som hrala vo vybere na majstrovstvach Slovenska a boli sme prve! 🙂
Len skoda, ze finale nie a nie rozhodnut a tak boli dve prve miesta a do Nemecka na medzinarodny turnaj isli baby z Dun.Stredy, pretoze boli zohranejsie. ☹

tinika
4. júl 2009

maju tak to je super, ze ste vyhrali hihi no ja som mala smolu ze som hrala v obdobi ked bolo vela hračiek uz s dlhsou karierou a do repre som sa nedostala a potom som musela skončiť, keby ze hram tak som tam hihi

tinika
4. júl 2009

a uz som cistučka a vonava hihi

majakuk
4. júl 2009

narobila si mi chute na chladnu sprchu a tak si si tam odskocila aj ja 😀
to je zuuuuuuuuuuuuuuuzoooo 😀

tinika
4. júl 2009

hihi super ne? ale ked vyjdeme von sme tam kde sme boli pred sprchou ael za ten pocit to stoji hihi

majakuk
4. júl 2009

no, tak to "von" ti zavidim, mne to pred tyzdnom zatrhli 😢 mam nariadeny "kludovy rezim", co znamena lezat, lezat a lezat.

tinika
4. júl 2009

no majakuk nezavidim ti a prečo? A prečo nemas v pace v ktorom tt si?

majakuk
4. júl 2009

skracuje sa mi krcok maternice, takze musim vela lezat, aby sme este vydrzali aspon 9 tyzdnov (som v 28.tt) ☹
v pondelok idem na kontrolu jednemu znamemu, tak som zvedava, co mi povie, snad mi spravi aj cervikometriu, aby som vedela ako na tom som, pretoze moj Dr. ma len vystrasil. Ani neviem ako je dlhy teraz krcok. Nastastie sa zatial neotvara, co je super. 🙂

tinika
4. júl 2009

tak vam držim palceky nech to vydržite čo najdlhsie a čo je ta cervikometria?

majakuk
4. júl 2009

to je meranie "cervixu" - cize krcku maternice - ultrazvukom. je to najpresnejsie, palpacne (hmatom) to Dr. nevie presne urcit. 😒

tinika
4. júl 2009

aha no tak držim palceky a čo čakate?

tinika
4. júl 2009

Tak ja idem do obchodu a potom za chlapmi na byt dať im olovrant a kuknut ako postupili z pracou

majakuk
4. júl 2009

chlapceka 😀
ty si v poho?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre