• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

10. mája 2017 
Ahoj Denousek, tym,ze Ti nevidno brusko sa netrap, kazda baba je inak stavana a maternica sa moze roznym sposobom ulozit. Mne zacalo byt vidno asi cca posledne 2 tyzdne a aj teraz to viem v pohode skryt,ked je treba :grinning: A vobec to neznamena,ze je nieco s babom, mne doktroka vsetko zistovala a je to OK,povedala,ze pri prvorodickach je to normalne. Bud rada,aspon sa stale zmestis do beznych siat :grinning:
26. júl 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Denousek :slight_smile:
Myslim, ze mozes byt uplne v pohode,mne zacalo brusko vykukat az okolo 20tt.A kedze pises ze mas aj tuk tak to urcite zakryva.Ja som to brusko mala tiez rano ine ako v priebehu dna,pretoze to babo sa vie skryt do tela a potom ked stojis a sa pohybujes tak sa vysunie dopredu - do bruska. :grinning:
Drzim palce pa :wink:
26. júl 2007 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denousek, pripajam sa ku kockam. Mne zacalo vystupovat az po 20tt. A hlavne minuly tyzden som mala pocit ze kazdy den je brusko vacsie a vacsie. :grinning:
27. júl 2007 o 00:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj též nemám bříško jen takové zatím nafouklé.Zatím jsem nepřibrala nic.Ale když to tady čtu,tak je na tom více budoucích maminek stejně.Hodně štěstí a ať vám pěkně roztou miminka. :slight_smile:
27. júl 2007 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne brusko vyskocilo tak koncom 17tt. Teraz v 20tt sa mi zda, ze ho vidim rast z hodiny na hodinu :sweat_smile: a zacalo sa to ukazovat trosku aj na vahe. Zatial mam +2kg
27. júl 2007 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak já teda jím úplně stejně jako dříve, kvalitou i kvantitou :slight_smile: a přibrala jsem zatím jen pět kilo (žádné zvracení)
celkově jsem nepatrně spíše zhubla, samozřejmě kromě bříška, které roste jako z vody :wink:
27. júl 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tehulky, ja som v 14tt, a pribrala som 3,4kg,nevracala som, zdá sa mi to dosť veľa na to ako sa stravujem, snažím sa jesť zdravo, žiadne blbosti a večer max. jogurt.Je pravda,že vždy som mala problémy s váhou, tak si dávam pozor celý život. :frowning2:
Máte niekto skúsenosti, nie je to veľa, nechcem počas tehu veľa pribrať.
Ďakujem za odpoveď :slight_smile:
28. júl 2007 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katulka, myslím, že je to úplně vpoho. Já mám teď 12kg nahoře doufám, že do konce těhu nepřekročím 16kg.
28. júl 2007 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky, v nejakej brozurke som citala, ze normalne je pribrat asi 20% z povodnej hmotnosti.
28. júl 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som doteraz pribrala 11 kg. A pevne dufam, ze 15 kg neprekrocim. Zacinam obmedzovat sladkosti. Moja povodna vaha bola 55kg, vyska 171 cm. Teraz mam 66 kg. A bola som na nejakych vysetreniach na Antolskej a tam by doktorka povedala, ze co by som chcela, ze to je dobra vaha.... Neprejedam sa, jem normalne.... a aj tak priberam. Ale chudnutie budem riesit po porode. Kamoska pribrala 15kg a po 1 mesiaic mala spat svoju povodnu vahu... Mne islo vsetko do brucha, trosku do zadku, tak verim, ze sa toho zbavim. Nikdy som nedrzala ziadnu dietu, mam to stastie, ze zjem/som zjedla/ aj slona a nic na mne bnebolo vidiet, tak dufam,ze moj metabolizmus sa spamata po porode.. Alebo zacnem citat clanky o dietach..
29. júl 2007 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susanh, to je zajímavé, tak to bych měla přibrat 9,8 kg :slight_smile: No zatím mám nahoře 6 kg, tak jestli se to na závěr nějak rychle nerozjede, což je ještě možné, tak bych to možná mohla splnit :wink:
29. júl 2007 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ja som zatial na tom s vahou dost biedne, od zaciatku tehotenstva mam o 6 kg menej, no uz sa nam podarilo kilecko nabrat. V poradni na mna krivo pozerali, no co hlavne ze mimco je v poriadku. :slight_smile:
29. júl 2007 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky je to úplne individuálne ja som pred 3 rokmi pri prvom bábätku pribrala za celé teho 9 kg a išlo mi to len do bruška. Teraz som v 30 tt a už mám 8 kg navyše a poriadnu celulitídu na stehnách. Až od 6. mesiaca som začala priberať do bruška - ale teraz ho už mám statné :grinning: Tiež ma to štvalo, ale som si povedala že schudnúť sa dá vždy, takže úsmev na perách a keď mám chuť na sladké, tak si v pohode dám kúsok čokolády.
29. júl 2007 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som v tehu pribrala len 4kg. Malá mi po narodení vážila 4020g. Deň po pôrode som mala o 5 kg menej ako pred otehotnením.
29. júl 2007 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tak já přibrala 27kg,měla jsem skoro vše v břuchu,takže jsem se poslední měsíce sotva nesla.Při porodu mi popraskalo břicho jak blázen.Přitom než jsem šla rodit tak skoro nic.No a jsem tři a půl měsíce po porodu a stale mám ještě co schazovat :angry: .Mam ješte 8kg a nějak se to stoplo.Takže travím hodiny na kole a posiluju břicho osto šest.Jenže ta vygajdaná kůže....no nevím co si s nou počnu :cry: .Ale holky hlavně že jsou mimiška v pořádku.Tak žadnej stres.Ty kila nějak sundáme .Tak přeju klidný těhu,rychlej porod a hodný mimča :wink: :wink:
29. júl 2007 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,já jsem přibrala před 13 lety ,kdy jsem byla poprvé těhotná 16 kg,teď jsem těhotná podruhé jsem v 38.týdnu a přibrala jsem jen 4kg.Jím úplně stejně,ani málo,ani moc,nic zvláštního.může to být tím,že je pokaždé jiný taťka?
29. júl 2007 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ditta, to asi nie (ten tatka :wink: :grinning: ), skor si myslim, ze by to mohlo byt rozdielnou pociatocnou vahou pred tehotenstvami (ale nie je to samozrejme pravidlo)
29. júl 2007 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ditto, taky bych to viděla na jinou váhu před těhu..
29. júl 2007 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
možná máte pravdu,teď jsem přeci jenom začínala a vyšší počáteční váhou,no není mě už dvacet,že! :slight_smile: :slight_smile:
29. júl 2007 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja som v 27tt a mam o 9kilo viac.doktor mi hovori ze to sa mi nadmerne uklada voda v tele.do 20 tt som nepribrala nic a potom 9kg za 4tyzne.na bokoch sa mi urobili strie a ich pocet sa zvysuje.ziadny krem mi nepomaha a uz zacinam byt zufala.neviete mi poradit nieco ucinne
31. júl 2007 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky drobec :slight_smile: natierat, natierat a este raz natierat a zacni hned teraz...ja pouzivam na brusko detsky olejcek - Aviril + krem Bonela z lekarne, je to presne na strie v tehotenstve, stoji okolo 100,- a skus si obcas zacvicit (2-3x do tyzdna) napriklad gravidjoga je vyborna alebo si chod zaplavat na pol hodku..
1. aug 2007 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drobec120

na strie: dobre vyšúchať kožu froté uteráčikom alebo kefou (taká ako bábetku na vlásky-napr.; alebo takou drsnou rukavicou-nasucho) a potom olejovať a masírovať-dobre vtierať do pokožky a nechať "vsať".
inak ja som do 20,tt pribrala 1kg (ale 1kg som aj schudla-takže v podstate nič) a teray som bola v 24,tt u MUDr. a pribrala som 5kg.. len povedal (a škaredo na mňa pozrel :angry: :grinning: ) že to je naraz veľa.. aja som sa opýtala tak nevinne či to nie je len voda.. a on že nie, voda nie, veď boli horúčavy a potila som sa.. tak ja neviem.. ako sa dá rozoznať že je to len voda??? (asi až po pôrode.. :sweat_smile: )
1. aug 2007 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, jakou mají nové strie barvu??? Teď se mi na břiše objevily fialový čárky, ale vypadají jako popraskaný žilky... tak nevím. :unamused: Jinak jsem ve 34 týdnu a připrala jsem 11 kg. Není to ideální, ale snad to není žádná hrůza... s váhou mám problémy celej život, musím se i normálně hodně hlídat. Hned na začátku těhotenství jsem přestala kouřit, tak jsem čekala, že přiberu ještě víc... Ty cigarety jsem nahrazovala bílou čokoládou. :slight_smile: :slight_smile:
1. aug 2007 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malá oprava... přibrala jsem 11 kg, neeee připrala :grinning:
1. aug 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emyska, ja mám stzrie po celom zadku a sú fialové.. potom vyblednú a budäú biele :slight_smile: 11kg v 34tt je super! Ja som v 38tt a mám +19 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
1. aug 2007 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :grinning: ja som v 13 tt a pribrala som uz 7 kg :frowning2: ale nevadi mi to xixi ja som priberala tusim od prveho dna ako som zostala tehotna :slight_smile: a dufam ze teraz to uz ustane a pojde len pomalicky :sunglasses: ale ak nie tak co uz no nie :wink:
2. aug 2007 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tiez fialove,na celych bokoch a uz aj na yadku,stale pribudaju a natieram a masirujem sa kazdu chvilu no nepomaha to.
2. aug 2007 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam divnu klavesnicu namiesto y pise z a opacne :slight_smile: takze nie yadku ale zadku
2. aug 2007 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, čerstvé strie sú fialové a potom časom vyblednú..
2. aug 2007 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ono je celkom fajn sa pravidelne natierat cimkolvek, ale velku zasluhu ma na striach genetika, takze niekto sa nenatrie cele tehu a nema nic a niekto sa natiera troma kremami naraz a ma vela strii.
Ale ja som mala strie z rychleho rastu uz pred tehu, tak par jazviciek ma predsa nezabije :wink:
6. aug 2007 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok