Ako ste sa vyrovnali s tehotenstvom ako 20 ročná?

13. mar 2021

Ahojte,je tu niektorá, ktorá otehotnela v 20?Ako ste sa s tým vyrovnali a ako ste to zvládli?

babulka97
13. mar 2021

Niekto chce a nemôže.. Buď rada

modrinkaa
13. mar 2021

Ja som otehotnela v 17 a som tu a o nič som neprišla. Môžeš mi napísať

dahliaa
13. mar 2021

Otěhotněla jsem ve 21 letech plánovaně. Druhé plánovaně ve 23 letech. Zvládáme to skvěle. Co konkrétně tě zajímá?

leuska15leuska15
13. mar 2021

Deň som revala, potom som sa s tým vyrovnala dobre. Teraz by som kľudne za moju malú aj zomrela a keď by mala ísť aj do pekla jedna z nás, bez váhania by som šla ja. Je to to najlepšie, čo sa mi kedy stalo. Zvládnuť by som to mohla aj lepšie, niektoré veci som neriešila - prihrievala som plastovú detskú fľašu v mikrovlnke horúce jedlo jej nabrala do plastovej misky.atd.až časom som pochopila aké sú tieto veci nebezpečné. Ale myslím, že kebyže mam dieťa o 5 rokov neskôr, tiež by som to pravdepodobne zistila až časom

sima12233
14. mar 2021

Ja mám 21 a som nesmierne vďačná Bohu že nám zoslal našu fazuľku ♥️ sme v 8tt

ajko2011
14. mar 2021

Otehotnela som ako 18 ročná. Syn sa narodil 2 týždne pred mojou 19tkou. Ale my sme to tak chceli. 🙂 Za mňa najlepšie rozhodnutie. 🙂

gabca025
14. mar 2021

Ja ti neodpoviem priamo na tvoju otazku, len ti dam pohlad z druhej strany. V 20. rokoch som studovala na vs a dieta este neplanovala. O 5 rokov neskor sme si povedali s manzelom, ze by sme chceli uz rodinu. Zacali sme sa snazit a ono to neslo. Po rokoch sme rezignovali. Medzicasom som raz potratila a zasa sa dlho nedarilo. Az teraz som tehotna a budem rodit ako takmer 30-rocna. Ak by sa dal vratit cas, tak by som chcela mat dieta v cca tvojom veku. Mas uplne idealny vek. Teraz mozno potrebujes par dni predychat sok a potom sa zacnes tesit na vsetko (fotky babatka v brusku, kupovanie vybavicky, kopance, ......). Uzivaj si to, lebo nie je to samozrejmostou nosit pod srdcom drobceka. Ja si to nesmierne vazim a dakujem za kazdy jeden den, co maly drzi v brusku. Vela sil a zdravia

diana999
14. mar 2021

Mala som 20, a bolo to plánované, takže nemala som sa s čím vyrovnať 😁😍😍

sofiapp
16. mar 2021

Baby a ako ste to zvládali? Mne zatiaľ testy vychádzajú negatívne ale mali sme styk presne keď trebalo a je mi príšerne, hrozne zle, na odpadnutie. Veľmi sa tých pocitov bojím :(

dahliaa
16. mar 2021

@sofiapp V prvním těhotenství, kdy mi bylo 21 mi bylo zle od žaludku v prvním trimestru, ale nic strašného. Jen bylo horší chodit do obchodu. 😀 Po prvním trimestru už v pohodě. U druhého těhotenství mi nebylo špatně vůbec. 👍
Myslím si ale, že pokud máš test negativní, tak nevolnosti, které máš nebudou zatím souviset s těhotenstvím.

okm221
16. mar 2021

Mam 21 a zachviľu začínam 6 mesiac. Je to dar, dieťatko je plánované, tiež ešte študujem, ale všetko zvládneme 😇

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre