Bolestivý sex v tehotenstve

kakali10
30. okt 2018

Ahojtee zase som tu, tentokrat s trochu intimnejsou temou 🙂 ked som bola tehotna prvykrat tak som potratila den po sexe s priatelom (urcite to bola nahoda) ale nic sme tentokrat radsej nepodcenili. S priatelom sme nemali sex od kedy som zistila ze som tehotna , uz ubehli 3 mesiace tak sme vcera skusili prvykrat. No trvalo to asi 3 minuty a radsej sme to nechali tak, lebo ma to bolelo a bolo mi to neprijemne. Uz ked do mna vnikal ma to zabolelo, som vedela ze to neni dobre . Nemyslim si ze to je vlhkostou, lebo od zaciatku tehotenstva mavam vytoky, niekedy slabsie niekedy silnejsie a dokonca ked som vcera zliezla s partnera tak som tiekla dost (ten sa hned zlakol ci je to v pohode ) no hotova komedia 😁 co myslite baby, cim to je ?

ivkazba
30. okt 2018

@kakali10 je to psychika, keď si na to neni pripravená, treba sa uvoľniť, nebyť v strese, sex nemá ako ublížiť ak je tehotenstvo v poriadku

pininka
30. okt 2018

@kakali10 môže sa to stať, ja som to mala na konci takto,už sa má nemohol ani dotknúť tam dole. Ale u teba je to asi podvedomi strach z toho že sa zasa niečo stane, si veľmi napätá a ťažko to ide a potom to aj boli. Skúste sa nejako viac uvoľniť.

kakali10
autor
30. okt 2018

@ivkazba
@pininka praveze vobec sa necitim napäta, som uplne uvolnena a nebojim sa , viem ze uz sme 3 najhorsie mesiace prekonali tak som v klude. Potom neviem cim to je

pininka
30. okt 2018

@kakali10 ty sa tak nemusí cítiť, je to asi podvedome. Ale fakt je že môžeš byť dole viac prekrvena a môže to byť citlivé až bolestive. Skúste gél,či to nebude lepsie.

zuzzulicek
22. nov 2018

Moze to byt tym ze teraz v tehotenstve je to tam dolu dost prekrvovane a zvacsene..mna to tiez boli preto spolu nespime.ale v prvom tehu nspr.som mavala aj krce co nevesti nic dobre.radsej vyckat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre