Čakáte dievčatko? Aké máte bruško? Ako sa cítite?

katka22r
2. nov 2009

ahojko snad je to tema ktoru mi uz neuzamkne duna ci ako sa vola..rada by som vedela ake mate bruska tie ktore cakate dievcatka a ako sa citite..vraj ked dievcatko tak zena viac pribera na bokoch a gulateje sa,no ja mam brusko skor akokeby do spica a pri tom cakame dievcatko...tak uvidime co vyjde 🙂 a nemate pocit palenia zahy?a co bolesti ste oki?ziadne?dakujem za vase info

gerci90
2. nov 2009

awoj ja cakam dievča....a ta zahaaaa je strasnaaaaaaaaaaaaa.....bolesti vdaka bohu žiadne ...a brusko??veru aj ja skor mam bruško do spica....a priberam jedine do bruska...už mate meno?? 😔

katka22r
autor
2. nov 2009

noo ja som prisla na to,ze ma pali zaha len po paprike a po cokolade...takze som sa toho radsej vzdala 🙂 ja som na vahe pribrala zatial 9kg a dnes na poradni mi povedal gynek.ze je to oki...meno sme vybrali Laura chceli sme Lea alebo Alexandra ale nakoniec ze Laurinka...a ak by sa nieco zmenilo tak chlapcek bude Miško 🙂 ,clovek nikdy nevie...a ake mena davate vy?

bejbyna
2. nov 2009

Ahojte aj ja čakám dievčatko 😵 ja som pribrala najviac do bokov brucho mám obrovské do špica 😅

bejbyna
2. nov 2009

A zahu som zabudla to ma páli neskutočne 😝

evazvarikova
2. nov 2009

Ahoj katka22 ja čakám tiež dievčatko a som šťastná. na začiatku mi každý vravel to bude chlapec a nič. Takže dievčatko brucho mám do špica pribrala som 18. kg hlavne v stehnách a v zadku hrúza. Dúfam,že po pôrode zhodím. Palenie záhy mám: paprika, pomaranče, sladké. Meno mám vybraté LIANKA keby chlapec tak Alex. 😉

bejbyna
2. nov 2009

evazvarikova vidím,že si zo ZA 😵

emily3
2. nov 2009

ahoj katka cakala som dievcatka aj chlapcov a mozem ti povedat ze kazde teho som mala ine. pri prvom dievcatku, som isla do bokov a nepalila ma zaha a mala som straaasnu chut na sladkosti ( inak sladkosti velmi nemusim) pri chalanoch mi islo brucho dopredu a pri poslednom tehu mi tiez islo dopredu, ale som az tak strasne nepriberala ako pri chalanoch a zaha ma palina o 106.

bejbyna pozeram ze uz mas velke deti a Juraj ma dnes narodky..tak vseeetko len to najlepsie 😀 😀

katka22r
autor
2. nov 2009

aha pekne mena mi sme tiez chceli chapca Alex ale nakoniec som vybrala Misko po manzelovi,viac sa mi paci...a bolesti zo spodu ste nemali ziadna?pozeram ze uz ste v 35tt a v 39tt tak o chvilku k vam pride to malicke krasne stvorenie ze?nebojite sa porodu?ja asi pojdem sekciou lebo mam streptokoka ale v 36tt mi este budu brat raz ster tak som zvedava

bejbyna
2. nov 2009

emily ďakujemeeee 🙂

emily3
2. nov 2009

bejbyna 😉 to budete mat teraz " jedinacka" taky velky vekovy rozdiel, deti sa tesia?

bejbyna
2. nov 2009

Katka ja sa pôrodu nebojím 🙂 veď to bude už môj tretí pôrod 😵 dúfam,že to bude rychlovka 😅 Ja sa skôr bojím čo bude potom čo budem s tým malým drobcom robiť všetko som pozabúdala 😅 😀

bejbyna
2. nov 2009

Emily áno tešia sa veľmi oni vždy chceli mladšieho súrodenca len ja som nechcela 😅
Veru bude to taký jedináčik Simonku máme na internáte Juraj stále niekde lieta aspoň si to viac užijem 🙂

bejbyna
2. nov 2009

A možno k malej príde aj súrodenec veď ja až taka stará nie som uvidím ako nám to pôjde a možno sa posnažíme a bude aj braček 😀

katka22r
autor
2. nov 2009

jak ti fajne moj porod to bude prvy a mam troska strach

evazvarikova
2. nov 2009

bejbyna neboj zvládneš to ako sa hovorí čo sa naučíš v mladosti na strosť nájdeš. Ako vidím si tiež zoZA kam ideš rodiť ja do ZA. Nejdem nič špekulovať.

emily3
2. nov 2009

katka porodu sa neboj, mas vyhodu ze nevies do coho ides 😉 , hlavne by si mala by t v pohode a psychicky na to pripravena a robit to co ti povie tvoje telo a pripadne aj doktor 😉 , povedz si te to milion zien pred tebou prezilo, prezijes to aj ty 😉

bejby to si rychlo spomenies.
ja mam teraz maly rozdiel 20 mesiacov, v porodnici ma obchadzali..vsak stvrte, to viete 😉

vichy77
2. nov 2009

Ahojte, tak ja cakam tiez dievcatko Romanku a brusko mam gulate a ci do predu al. do bokov? Asi taky stred si myslim. S palenim zahy som problem zatial nemala a dufam, ze ma to i obide. A ani chute sa mi vyrayne nezmenili. Pribrala som uz 10 kg a dufam, ze uz vela nenaberiem, ale manzela zatial stale pritahujem tak je to ok 🙂 Len teraz nejako ma babo tlaci na mechur tak len beham na wc a spat.

bejbyna
2. nov 2009

aj ja do ZA 😉 nemala som tam žiaden problem 🙂 máš niekoho zajednaneho?Ja nie 😀
dúfam,že sa to rýchlo naučím 😀

evazvarikova
2. nov 2009

bejby nemám nikoho nechávam to na osud. Ty to už máš za chvíĽu ako ti závidím. Už to aj ja chcem mať za sebou.

bejbyna
2. nov 2009

Možno budem prenášať a stretneme sa tam 😀

evazvarikova
2. nov 2009

To pochybujem ja mám rodiť až 14.12. takže asi nie ale budeme si písať a povzbudzovť sa neboj 😵

bejbyna
2. nov 2009

🙂 ach ja sa už neviem dočkať chcem to mať už za sebou 😵 a kde v ZA bývaš? 😕

evazvarikova
2. nov 2009

Aj ja bývam na Vlkoch a ty?

bejbyna
2. nov 2009

My bývame na Hlinách 😵 v jednom z tých nových 😵

sssimi
2. nov 2009

Kočky ja mám dievčatko. Záha ma pálila asi od kedy sa maličká vo mne zahniezdila až do konca. Už len kvôli tomu som chcela rodiť... Nakoniec som 2tt prenášala. Normálne som už mala "trubky" vypálené... 😀 Posledné 2 mesiace som už nemusela ani nič zjesť a pálila ma. Proste som sa už s pálením zobudila. V noci som pila vodu na litre, aby som mohla aspoň zaspať...

O sladkom ani nehovorím. To som žrala na kila a aj mi to zostalo.

Brucho som mala do špica. Pribrala som 16kg. Všetko išlo do brucha.

andrema
2. nov 2009

ahojte..ja tiez cakam dievcatko...mala by prist na svet vo february....priberam hlavne do zadku stehien...doteraz som pribrala nejakych 9 kil asi....a od dnes ma pali zaha z paradajkovej polievky...este minuly tyzden ma nepalila... 😒

evazvarikova
2. nov 2009

Andrema ak ti neprejde palenie záhy kúp si v lekárni tek.sáčky na pálenie záhy ja mám teraz v zásobe maloox ale pred tým som mala gastrotus pomáha to skús ale spýtaj sa v lekárni.

katka22r
autor
3. nov 2009

tak super ked to v pohode prezivate a babulky nemate niektora bolesti panvy?mna strasne boli ale vsetky vysledky mam negativne tak ja uz neviem ci to je naozaj s toho ze mala tlaci a rastie alebo s coho?

nikush4
3. nov 2009

ahoj, tak ja tiez cakam dievcatko a pribrala som doteraz asi 14kg a to hlavne do stehien bokov a veru idem skor do sirky ako do spicu.. palenie zahy...mam aj ja ale skor nie po konkretnom jedle ale ked sa najem viac nez mi bolo treba 😅

katka... mna panva tiez pobolieva posledne dva tri tyzdne to zacalo...

katka22r
autor
3. nov 2009

no asi aj mna tak dlho...a nevies s coho je to?alebo s coho to moze byt?a ked sa v noci pretacam alebo vstavam s postele tak ma boli cela vagina ja nechapem,a vsetky vysledky mam negaivne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre