Celebrity a cisársky - aký je skutočný dôvod?

lily14
7. jún 2020

Prečo všetky celebrity a hlavne teraz tie 4 čo rodili (Gáboríková, Judínyová,Mokraňova....) Rodia cisárskym len kôli postavičke či sú iné dôvody?

ktochytavzite
18. júl 2020

no neviem oreco si niektore volia cisarak dobrovolne ale z mojich skusenosti je cisarsky 200x horsi ako prirodzeny porod.
A to ze niektore deti su na UM no su dve skupiny zien podla mna,niektore ze ozaj nemaju mlieko a niektore ze mlieko aj maju ale nemaju ho dako nazvys a decko reve tak tadsej daju UM a tak postuone orejdu na UM,ono je to aj pohodlnejsie ako v noci kazdu hodku mat dieta na cicke;)
Ale tie kt nemaju to mlieko tak inu moznost ani nemaju ale su mamicky lentilky kt su zasa pohidlne no.Mozno aj erika uz nema nervy na kojenie a tak.

zuzuliennka1
18. júl 2020

@lily14 tak syn mal novorodenecku zltacku a kedze po sekcii ide matka na pooperacne a dieta na novorodenecke, tak mi ho sice prilozili, ale na chvilu a 24h sme boli od seba, ja som to znasala psychicky dost tazko. Proste zhorsena poporodna adaptacia. Potom sa to upravilo a nakoniec som aj kojila, ale nebol to med lizat teda

bajuss21
26. júl 2020

A ja by som chcela rodiť klasicky a nemôžem....indikácia na cisársky...vyberiem si? Nie. Ak si chcem vidieť dcéru po narodení musíme to zvládnuť takto. A doteraz som bola v tom, že pôjdem prirodzene. Človek nikdy nevie ako čo dopadne a celebrity sú tiež len ľudské bytosti, žiadne špeciálne schopnosti nemajú.

xsandrax
12. aug 2021

@lily14 ja som počula, že cisárskym sa rodí koli tomu, že sa hneď urobí plastika a bruško je pekne 😁 Hovorila mi to kamoska - zdravotníčka, ale či je to na 100 % pravda neviem 🤷‍♀️ Na druhej strane keď som pozerala Smotánku a pod., tak koľkokrát tam komentovali akú super postavu ma ta a ta 2t po pôrode…

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre