Chce mňa a aj maličké?

katarinka2112014
5. feb 2016

Prepáčte mi to pomýlila som sa chcela som to dať do diskusie a šlo to do otázok.
Tu je môj text z otázky
Ahojte baby. Mám taký problém alebo si myslím, že je to iba problém no poraďte mi. S priateľom sme rok aj tri mesiace a som tehotná chceli sme bábo a velmi sa tešíme. Obvykle dieťa spojí partnerov ešte viac no nás rozdeľuje. Chce sa ísť lyžovať čo ja nemôžem, chce sa ísť korčuľovať a to vždy je preplnené klzisko čo je tiež nebezpečné a proste všetko čo ja nemôžem. Milujem ho a hovorí že aj on mňa ale nerešpektuje ma a to mi veľmi vadí. Ešte skôr pred otehotnenim vždy, keď si vypil mi nadával, zle sa ku mne správal, no ja som (ako hlúpa) vždy mu odpustila a žiadala zlepšenie no nikdy sa nedostavilo, aj ked bolo veľa sľubov. Nechápem teraz chodí si kde chce nepozerá na mňa či by som išla aj ja a vždy ide tak, keď ja nemôžem alebo mi to nevyhovuje. Neviem no mám pocit, že to neberie vážne tak detský. Má 26 rokov no niekedy ako keby len 15 aj menej. Keď som tehotná mám také pobúrené hormóny v jednu chvíľu sa smejem, potom plačem a nakoniec kričím a on si myslí, že mi všetko vadí a že ho už nemilujem, keď sa tak k nemu správam. No neviem ako mu to mam vysvetliť, že teraz mám také rýchle zmeny nálady. Poraďte mi chce ma alebo nie? Má to budúcnosť? Neviem nemôžem sa nikomu zveriť, pretože nikto nevie že som tehotná a som zúfalá.

janicka
19. mar 2016

@suve99 ahojte, musim len suhlasit... S tymto chlapom mat dieta - velky omyl...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre