Depky počas tehotenstva

muriel293
1. júl 2008

Ahojte baby,tak ja hneď na začiatku môjho tehotenstva riešim ten problém,že som hneď začala byť hrozne náladová,často sa mi chce revať,mám depky,niekedy ani neviem prečo a niekedy som zúfalá z toho keď si pomyslím na to,že si o pár mesiacov nebudem mať čo obliecť,že sa nebudem páčiť svojmu mužovi a pod. Lomcujú mnou hormóny,som z toho nešťastná a niekedy vyzerám ako keby som sa na bábo ani netešila a pritom keď som sa dozvedela že som tehotná tak to bol najkrajší deň v mojom živote! Naozaj tomu nerozumiem a moc ma to trápi! Máte aj vy takéto problémy???

muriel293
autor
6. júl 2008

majula 009: joooj tak to ti nezávidím,prajem ti aby si to už čím skôr mala za sebou a samozrejme nám potom ukáž svojho malého macinka ok? držím ti palčeky!

muriel293
autor
6. júl 2008

kuty: láska vďaka za tvoju pozornosť,teší ma,že sa tešíš ale neteší ma že si to tak neskoro zbadal: aby si vedel ja mám príznaky už od začiatku...alebo sa citlivosť pŕs,náladovosť,behanie na záchod a priberanie nerátajú za príznaky???? odpúšťam ti pre tvoju nevedomosť xixi

muriel293
autor
6. júl 2008

mywiel: bola som na tej stránke čo si mi nechala ten link,pustila som si to video čo je tam a plakala som...je to proste niečo krásne čakať bábo,bolo to veľmi pekne spravené,videla si to?

mywiel
6. júl 2008

Video nie neviem ze tam dake je?! Ja som myslela ten text preco nechapes ten rozdiel 2 tyzdnov... 😅

bershka
6. júl 2008

ahojte kočky. viete mi poradiť? od pondelka beriem duphaston. špinila som. potom vo štvrtok - sobota som nešpinila a teraz znova. môže to byť, že som si dala včera večer duph. dosť neskoro?

muriel293
autor
6. júl 2008

mywiel: ano je tam video od počatia až cez vívin plodu-z you tube je to strašne krásne aj s hudbou!

adrioska
7. júl 2008

Evulinkab, viem, ze sa to lahko hovori, ale nestresuj sa, tie antibiotika by uskodit nemali, aj ja beriem zopar liekov, ktore by bolo v tehu najlepsie vynechat, ale kvoli zdravot.problemom musim...
Ale ak by Ti tie antibiotika nezabrali, tak treba ist za dokim...a hlavne vela pi, uz aj kvoli tej crevnej chripke, aby si nebola dehydratovana (pitim vyzenies aj bakterie z moc. mechura)...drzim palceky, neboj, vsetko bude OK! 😉

muriel293
autor
8. júl 2008

včera som zase depkovala: mám pocit že ma manžel berie už iba ako matku svojho dieťaťa! je to ubíjajúce! stále len dáva na mňa pozor,aby som hento toto nevláčila, nedvíhala,neublížila si, už som aj zabudla ako vyzerá keď má chuť na sex!!!!! mám pocit že sa na dieťa teší viac ako na mňa!

mywiel
8. júl 2008

Muriel ved to je zlate ze na teba dava pozor, na teba a na babo. Ja mam zas opacny pripad moj mysli len na sex... 😀

muriel293
autor
8. júl 2008

mywiel: no u nás na sex zasa myslím stále ja! 🙂

dagina
8. júl 2008

Holky, s tím sexem..., pokud to dr. vyloženě nezatrhne, tak není důvod se omezovat, nebo ano???? My jsme měli zákaz cca do 12tt(jsem po IVF a cesta za mimi byla dost náročná), ale poslední dobou co se týká sexu se moc neomezujeme, snad neděláme blbost 😒 . Ale trochu se bojím....., pořád sleduji, jestli náhodou nešpiním.... .

evamik
8. júl 2008

Dagi, já myslím, že pokud není zásadní důvod, tak se sex rozhodně nezakazuje! Já ale na něj nemám ani pomyšlení! 😖

dagina
8. júl 2008

Evi, jj, já na něj také neměla dlouho ani pomyšlení, až teď nedávno.... 😅 , jsme začali zase trochu v tomto směru žít 😀 .

evamik
8. júl 2008

Dagi, Ty jo, já doufám, že mě ta nechuť taky opustí... Ale Tobě je právě pořád hodně špatně, viď?!

dagina
8. júl 2008

No však to musíme vždycky stihnout po ránu, když mi je ještě docela dobře 😀 . Neboj, určitě chuť příjde 😉 .

evamik
8. júl 2008

Aha! 😀 No, nevím, zatím tomu nic nenasvědčuje... 😅 Ale dík! 😉

muriel293
autor
9. júl 2008

no,ja som doma na pnke a nemám čo robiť,desne sa nudím a nemyslím na nič iné len na sex,v jednom smere je to možno aj dobré,lebo aspoň nemám čas myslieť na svoje depky kôli ktorým som založila túto tému vlastne,a inak musím povedať,že sa cítim už trošku lepšie,mám v paži,no čo narobím,tak som v tom a čo...raz to zo mňa vypadne nie? 😀

dagina
10. júl 2008

Muriel, tak v čem je problém 😎 ??? Večer sveď manžu a je to 😉 .

enynka1
10. júl 2008

Jeee ahoj baby, tema ako vysita pre mna, mozem sa pridat? 😉

muriel293
autor
10. júl 2008

enyka1: no jasné že môžeš ale dáko moc si sa nepridala 😀 ja som včera utekala do požičovne samozrejme pre "Péčko" a drahého som jednoducho zneužila! čo sa budem,aspoň niečo,neskôr možno nebudeme môcť hihi 😀 😀 😀 problém je ale v tom,že odkedy som tehotná tak to robí ako by som to-opatrne a mne to ide na nervy! lebo sa bojí že malému dačo urobí! aj vaši chlapi sú takí???? do pôrodu asi zbláznim z neho hehehe 😀

enynka1
10. júl 2008

no muriel, praveze u mna je to naopak, na zaciatku som sice mala este chut na milovanie, ale posednu dobu mam az nechut k tomu..hlavne z toho ze si pripadam tucna, neatraktivna a ze mozem nejak ublizit malemu(co samozrejme nemozem, nijak mu neublizim lebo nemam nijake zdrav.problemy) proste stale myslim na maleho pritom a to ma uplne odradza, a stale castejsie sa depkujem kvoli porodu a podobne, takze na nic ine mi ani nezostava cas popri mojich depkach 😉 😖

enynka1
10. júl 2008

Ale dnes sme boli s manzelikom kupit malemu postielku s takymi chutnymi navlieckami na paplonik tak sa vytesujem 🙂

muriel293
autor
11. júl 2008

enyka1: no tak neboj sa, s tým aj ja rátam že sa neskôr budem cítiť hrozne veľká a neatraktívna a budem sa hambiť mať sex takže to bude rovnaké ako u teba....určite ma nebude tešiť keď budem vyzerať ako veľryba na chrobáčikovi,bude ma to len zbytočne znervózňovať a inak tipujem že muž to tiež nebude chcieť kôli malému aj kôli mne...jediné čo ma znervózňuje je to,že som sa už viackrát dočítala že muži svoje ženy podvádzajú najmä počas tehotenstva tak dúfam že nebudem rozmýšľať nad takýmito hovadinami aj keď priznám sa,už zazerám asi po každej netehotnej pipke ktorú vonku stretneme-potom mám nervy lebo každá je chudšia ako ja a hlavne nie je tehotná a len sledujem kade drahému oči behajú! aspoń že leto rýchlo prejde a tie pokušiteľky už tolko nebudú otŕčať kozy,hohy,rite a vôbec všetko....bo im bude chladno a budú sa musieť viac obliecť hehe!

mywiel
11. júl 2008

Sranda ako to kazda berieme inac... 🙂 Ja sa prave citim viac atraktivna, zenska, viem ze dat zivot by chceli viacere a nemozu, chlapy sa na mna pozeraju s uctou ze aka plodna zena... 😀 😀 ,citim sa naplnena, vinimocna, a viem na co som tu... 😀 Manzelovi sa strasne pacim, vraj mam taku tu tehotensku ziaru a pokoj v tvari a vobec sa mu sex nezhnusil so mnou prave naopak... 😀

mywiel
11. júl 2008

Tu ziaru som v prvom trimestri tiez nemala ked mi bolo zle 😀 ale to pride uvidis, ked sa babo zacne hybat... 😉 😵 🙂

muriel293
autor
11. júl 2008

počuj a neni si ty panenka Mária???? 😀 keď máš takú žiaru??? hehe,ale nie,dúfam že si sa nenahnevala,to bol žart,hm,inak to je super že sa tak cítiš,a to fakt sa necítiš ako veľryba????? 😀

adrioska
11. júl 2008

Muriel, ale to je praveze dobre, ze je Tvoj manzel pri sexe opatrny, to sa v 1. trimestri aj odporuca, pretoze lahko moze dojst ku krvacaniu (posva je prekrvena, atd....)...takze opatrnosti nikdy nie je dost...
Ja som na zaciatku tehu krvacala asi 2x (nie kvoli sexu), doktorka ma vypisala, brala som lieky a sex sme mali zakazany...takze bolo to dlhych 10 tyzdnov... 😀
Ja chvalabohu tiez nemam depky kvoli postave, tiez by som povedala, ze sa citim atraktivna, paci sa mi zvacsujuce sa brusko, je to vlastne cele dojimave a krasne, lebo je to uzasna vec...keby aj nejake depky boli, tak by som ich rychlo zazehnala, lebo kolko je na svete zien, co by so mnou rady menili, snazia sa o babo a nedari sa, atd...ked uz depky, tak ich mam kvoli porodu a strachu z toho, ci sa o nase babatko budem vediet dobre postarat, kedze som prvorodicka, ale ten strach ma asi vacsina zien... 😉

muriel293
autor
12. júl 2008

baby ja som to včera totálne po....ala...!!!! musím si nájsť dáku rozumnú činnosť lebo som zrejme totálne unudená a potom sa zaoberám hovadinami. Som sa večer išla obliecť že ideme na kolu,natiahla som na seba sukňu a potom som sa hodila na posteľ a revala jak sprostaňa že mi nič neni dobré a že vypadám jak maco! ☹ a ešte som sa pohádala s drahým! tak mi vykričal že ja svoje dieťa už teraz nemám rada ☹ ale tak ako mám mať k nemu taký vzťah keď ho ešte ani necítim???? ☹ ☹ ☹

adulkababulka
12. júl 2008

baby, ja mam tiez obrovske depky - a ked ma depka prejde tak sa hanbim, ze co si o mne moze mysliet cele moje okolie! tiez sa kolkokrat hodim do perin a revem ako tur a nakoniec pridem na to, ze ani neviem preco revem 😀 ja mam zas obrovsky strach o babo, mam ho velmi rada a snazim sa jest a dodrziavat len to najlepsie.... no, akosi som prisla k zapalu moc. ciest, beriem antibiotika a zacalo mi z toho hrabat, vycitky svedomia ze to beriem a tak... takze, lekar usudil ze ich mam vysadit hmmm 😒 dnes rano som jacala do telefonu na manzela ze mi nikto z lekarov a ani on nechce pomoct atd.... no hroza! neviem, mam obrovsky strach o babo a z toho mam depky 😒 po dnesnom vystupe ma ja brucho rozbolelo ☹ tak zas mam vycitky ze ci sme ok....

tiez mate niekedy pocit, ze to samy so sebou nevydrzite az do toho 9.mesiaca ? 😝

adulkababulka
12. júl 2008

muriel - teraz si citam prispevok od Teba o tych babach pokusitelkach 😀 😀 😀 😀 som sa dobre nasmiala, a vies co? tiez uz ma to napadlo, aby sa manzel nezacal obzerat inde, za prve ma doma tehotnu a este k tomu hystericku babu! hmmm, ze by som sa mala trosku aspon ukludnit? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre