Mala som sen o potrate

8. máj 2022

Ahojte už som mala dva dni sen o potrate. Som tehu.
Nikdy sa mi nič nesníva conby som si pamatala ale toto hrozne

kitycat
8. máj 2022

No tak sa ti sniva. Ja som sa bola vcera prejst v lese, vecer ma strasne boleli krize, aj mi uz vystrelovala bolest ku koncu prechadzky... V noci sa mi snivalo o skripci a inych muciacich nastrojoch. Je to len sen

marianarem
8. máj 2022

Zvlastne a zive sny su beznym priznakom tehotenstva. Mozno sa bojis o babo, tak sa ten strach objavuje v snoch, to je vsetko.

bolarazjedna
8. máj 2022

Aj mne sa viackrát snívalo, že krvacam zo spodu a nikto ma nemá odviesť do nemocnice.... No a o 2 mesiace rodim a zatiaľ všetko v poriadku ☺️

katikabarl
8. máj 2022

Neboj sa, bábo bude v poriadku 🙂

thoughtfulweirdo
8. máj 2022

Ja som mala v tehotenstve viacero snov o potrate, aj o pôrode mŕtveho babatka. Po narodení sa mi zas snívalo, že som syna našla mŕtveho v postieľke alebo že som ho stratila a nevedela nájsť. Proste nervy a podvedomie pracujú, nič iné to neznamená 🙂

diamond007
8. máj 2022

Sny vyzobrazuju buď tvoj strach častokrát alebo opak, mne sa snívalo že vozím chlapčeka na sánkach a máme dievčatko 🙂

kiki68
8. máj 2022

Jaaj ja som porodila ako tehu vo sme steniatko 😂😂😂

mikadooo
8. máj 2022

Och ja som mala hrozné sny 🙈. Radšej ich sem ani nenapíšem, to boli čisté horory, najhroznejšie na Tom bolo, že hlavným aktérom som bola ja. Mám tri zdravé deti, všetko je ok. Sny ako prišli tak aj odišli, chvalabohu.

edien
8. máj 2022

Moja zlatá presne toto mi behá celý deň hlavou a som z toho nervózna. Túto noc sa mi snívalo,že som šla na wc a ako som sa utrela bola na toaletnom krv. Je to niečo čo sa ťažko hádže za hlavu,už som tento sen mala aj predtým no beriem to tak,že je to podvedomy strach čo sa takto prelina do sna. Som v 23tt tak sa snažím myslieť pozitívne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre