Mali ste na začiatku tehotenstva strach?

15. apr 2022

Ahojte
Menštruácia mešká, test pozitívny a k doktorke ešte skoro.
Odvtedy čo som zistila, že som tehotná mám ako naschvál všetky prejavy na spustenie menštruácie. Od pocitu, že zo mňa niečo vyšlo až po bolesti v podbrušku.
Každú hodinu utekám na wc s tým, že a je to tu. Našťastie nie je ale chápete..

lamonita
15. apr 2022

Mala a veľký. Chapem ta uplne. Vždy na WC keď som uvidela, že všetko ok, od radosti som sa až pomodlila🤣🤣🤣 vymodlene babo mam❤️ neboj dobre bude, chod si dat slofika k dobrému filmu😉

majamat
15. apr 2022

neboj,. bolesti podobne menstruacnym sa bezne v tehu vyskytuju, aj vsetky tie pocity, co mas.

chiaraaaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lavinis
15. apr 2022

Ano, presne toto som mala aj ja

riskoh
15. apr 2022

Mala som velky strach do 24tyzdna,potom som si trosku vydychla,ale tiez ma pichalo,bolelo,stale na wv kontrolovat,radsej som sa ani nehla.....nastastie vsetko dobre dopadlo a po 10r.sme sa tesili zdravemu babatku

andrejkap123
15. apr 2022

Ja mam menstruacne bolesti od cca 7dpo (ale az take ze som si teply obklad v ten den musela dat) a teraz uz cakam ms a stale nikde. Povedzme ze som 13-14 dpo. Test vcera negativny :(….

nika0204
15. apr 2022

Pocit akoby mala prist menstruacia som mala aj ja..krce uplne na menstruaciu..ale tak snazila som sa nestresovat lebo viem zeby som si uskodila..momentalne som 20tt a napr v 7tt a 9 som krvacala tak strach bol.. ale viem ze sa to neda ovplyvnit..tak len klud a uzivaj si☺️

majamat
15. apr 2022

@nika0204 ja som spinila v 7-8tt a krvacala v 11tt a vsetko bolo OK. dcwera ma uz 11r

xxx23
15. apr 2022

Mala a velky az do porodu 🙈 hlavne sa upokoj vsetko co pocitujes k tehotenstvu patri, uvidis dobre bude 😊

petkasaurus
15. apr 2022

Ja som v 25tt a stale kontrolujem toaletny papier .. Na začiatku, to uz ani nehovorim..

petamich
15. apr 2022

kedze som mala zial aj negativnu skusenost, tak som pri poslednom tehotenstve kazdu toaletu navstevovala s malou dusickou a kludna som bola asi 12 hodin po poradni u lekara 🙂 ale so stupajucim tyzdnom tehotenstva to bolo lepsie a lepsie, myslim, ze takyto strach je relativne casty, vsetko bude v poriadku ❤️🤞🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre