Mám 5 mesačné dieťa a som znovu tehotná. Rozmýšľam nad potratom

denisa9724
11. máj 2022

Ahojte mám otázku pre ženy ktoré otehotneli po deťoch ktoré mali okolo 5 mesiacov ešte nie ani rok.
Ako ste to znášali? Lebo mne už mešká 8 dní už som si robila dnes dva testy jeden ráno a o dve hodiny neskôr ďalší a boli pozitívne. Uvidím čo ráno ale myslím že ani to nezmení...😟😟😟 Po pravde nechcem to dieťa ktoré u mňa je pravdepodobné len neviem čo mám robiť 😭😭 už som zúfalá 😞 už rozmýšľam nad potratom a v pondelok som bola u gynekológa a chcela som si dať DANU ale už po svojich dňoch mi ho dať ale mi mešká 8 dní bohužiaľ.
Viem že mi budete písať aj negatívne správy v pohode poniektoré ale čo už nech mne je to už jedno.
A ešte koľko stojí cca potrat? Tú cenu pri pani Karnišovi by som veľmi rada chcela vedieť. Budem vám vďačná za každú odpoveď na moje otázky.
Baby som veľmi zúfalá 😞

any_soj
13. máj 2022

@petra_bororo to nie je potratova tabletka. To je tabletka spustajuca krvácanie po spontannom potrate. Potratova tabletka sú vlastne 2 tabletky a pointa je v prvej - mifepriston - tá zabije dieťa (zablokuje progesterón, čím ho odpojí od výživy) a následne sa poda prostaglandinová (takú som mala aj ja, keď mi v 38.tt vyvolávali pôrod mŕtvej dcéry). Prostaglandinova tabletka je normálny medicínsky - zdravotný - zákrok. Mifepriston je to, čo spôsobí potrat (smrť) a ten je nelegálny.

deniskap
13. máj 2022

@luccija 😘

maminkadeticiek
13. máj 2022

Smutna tema zalozena prilis rozhorucenou hlavou.Drzim palce,aby si sa rozhodla si babo nechat.

silvus138
14. máj 2022

@denisa9724 cauko chod za doktorom a nepíš tu meno lekára a že Poprad, sme malé mesto. Cena je myslím do 400eur. Nikto sa ti o druhé dieťa starať z týchto ľudí nebude, je to na tebe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre