Náladovosť v tehotenstve

hipuska
1. jún 2019

Som v 4 tom mesiaci, neviem si sama zo sebou rady. Vsetko mi vadi, na detoch, partnetovi. Sim neuveritelne naladova, nervozna. Uz idem sama sebe na nervy. Co mam robit? Kedy to prestane? Dost tym ublizujem ludom na ktorych mi najviac zalezi.

ruzasipova
1. jún 2019

@hipuska Neprestane :D Teda mne to trva celu dobu tehotenstva.

lucia851
1. jún 2019

Chod k psychologovi alebo psychiatrovi

zeytin
1. jún 2019

Aj v tehotenstve aj po nom... Kym sa hormony ustalili, dostala som menzes a taky PMS, aky som v zivote nemala.... Nic nepomaha, nervozna, zla som a to sa vsemozne snazim ovladat... Takze zapracuj na sebe, drzim palce..

mariazizakova
1. jún 2019

@hipuska aj ja mam s tymto problem mam dost narocne ald velmi sikovne 9 mesacne dievca a narocneho ale velmi pomahajuceho a obetaveho muza a furt iba na nich stekam ties som v 4. Mesiaci. Vsetko mi vadi.. A ked mi nic nevadi na nich tak mi vadi ze mi vsetko furt vadi. Je to des. Chcem sa toho zbavit ale neda sa

saskia_98
1. jún 2019

@hipuska mne to prestalo až po skončeni šestonedelia kedy som nastupila naspať na antikoncepciu. Inač neviem do kedy by to trvalo 😅

rumba01
2. jún 2019

tazko povedat ci to prestane alebo nie ale podla mna to je taky normalny sprievodny jav a nemas s tym co spravit aj keby si sa akokolvek snazila udrziavat sa tak povediac v nejakej pohode

hipuska
autor
3. jún 2019

Neviem no, snazim sa to ovladat kolko ide, ale raz zacas "vystartujem" a potom uz ...
. najhorsie je, ze ako to vysvetlit partnerovi. Lebo ked mi nieco vadi, tak to samozrejme berie akoby som ho z niecoho obvinovala. Ale to nie je pravda

saskia_98
3. jún 2019

@hipuska mu povedz nech to s tebou nejako strpi .. V podstate aj tak nema na vyber. Ja som bola katastrofalna v tehotenstve .. Vsetko mi vadilo a v jednom kuse som po dakom kricala co mi tak vsetci a vsetko vadilo ale bohuzial nebolo na vyber.

lenkaelis
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre