Nemám chuť na sex tehotenstve

barbie24
12. mar 2022

Ahojte baby neviem ako to je somnou ale som 4 mesiace tehotná, mam čudné pocity v tehotenstve nemam chut na sex .Len sama neviem či to neni kvôli tomu ako sa môj manžel ku mne správa. Cely tyzden pracuje. Pride mu vikend a pije nemam s neho nič. Ma okná ked mu nespravím povôli opitemu a nejednam snim pekne zle to dopadne nadava mi a neberie ohľad že som tehotná. Na druhý deň si nic nepamätá a a chce. Sex len ja ho odmietam lebo som teraz citlivá a proste na mna všetko príde ako sa ku mne správa ked je triezvy je pohode

matko_harich
12. mar 2022

@barbie24 trápne si robíš srandu dátum vytvorenia profilu marec 2022

petamich
12. mar 2022

@matko_harich profil ma vytvoreny 3/2021 Matko a pridavala uz viacere prispevky aj v minulosti, ked uz si taky detektiv oriesok ;)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
barbie24
autor
12. mar 2022

@viestta on neni zly otec ked je triezvy je úplne inakši, dobry aj sa stara ma proste zlu povahu ,no a potom na mna všetko dolahne a teraz ako som citlivá tehotná som aj som nepríjemná davam mu všetko vyžrat .Chcela som len jednu vec aby nepil aby prestal proste sa vyhovara zevraj to je kvôli mne lebo snim nespavam ale to neni všetko treba sa aj zmeniť mu poviem uvedomiť sa

barbie24
autor
12. mar 2022

@petamich presne neviem akoze ta pani sa stara ked nevie o čo ide ďakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ailiba
12. mar 2022

@barbie24 v tehotenstve je to rozne s chutou na sex, ake u teba to bude skor tym, ako sa k tebe manzel sprava. Skus sa s nim o tom porozpravat. Kto by mal chut na chlapa, ktoreho vidi iba cez vikend, aj to opiteho? To asi tehotenstvom nebude.

hipuska
12. mar 2022

Keby si ho skusila natočiť na video? Že ako sa správa? Potom mu to pustila?

barbie24
autor
12. mar 2022

@hipuska to som už skúšala nechce to ani vidieť no davam mu pocítiť že nema zenu navarím ale nepýtam sa ho či chce jest nerozprávam sa snim lebo to skončí hladkou neprizná si nic veru uz sme boli tak že sa rozideme ,myslela som si ze sa zmeni ked budem tehotná ale to len svoje stále ja som na chybe vkuse ja sa mam pretvarovať a byt milujucou ženou ked on sa správa hnustne a nadava mi

barbie24
autor
12. mar 2022

@viestta veru je to tak mi sme sa mali davno rozísť len deti no to bolo ťažké dost a bola som uz odídena od neho a dako sa stalo ze som otehotnela no myslela som si ze sa zmeni ,no stále to isté ako povedala mi moja mama chlapy sa nemenia veru a len svoje aj druhy piju nic ti nechýba pri mne ale ako sa ja cítim ked on si nic nepamätá to nevie a len čakať na víkend a co bude zase a len to aka som zla zena ze snim nespím ze mu nedam jest a tak ale keby bol normálny a trocha sa uvedomí ze čakáme male ze potrebujem klud a tak ale kdeže on je ta obeť

janickacrazy
12. mar 2022

@barbie24 jaj žena, predtým ako si otehotnela bol určite ideálny a nepil? Asi nie. On neprestane piť len tak, je závislý. Potrebuje odvykacku, ale asi ho nedonutis tam ísť dobrovoľne. Ak máš kam ísť, tak choď. Keď sa bábo narodí, tak lepšie to nebude a bude ti to vadiť ešte viac.

barbie24
autor
12. mar 2022

@janickacrazy no povedal že pôjde on že on žiť takto nebude že neni buz...nt no veru ženy sú len stroje ,uvariť postarať sa o deti mam čistú domácnosť byt mila a dokonca vždy spraviť mužovi povolí aj keď ako sa správa,a mi sme sa aj porozprávali o tomto ked prestal jeden čas pit bolo všetko pohode cítila som da fajn aj som ho pochválila ako nám je dobre aj sex sme mali často, že proste alkohol nam ničí vzťah, len to je v tom on ked si da jedno pivo koniec uz stoho su aj 10 a ke tam kde bol ,život je o tom aj cez leto ked su horúčavy je milovník piva a nema dna ,a vieme co ma čaká vždy nadávky a tak ďalej ked sme mali krízu nechala som ho bola som už mami vybavovala som si mestský byt zľakol sa uz som bola rozhodnutá ze ho nechám aj deti si zvykli no dako som sa vrátila a to len preto lebo mu zomrel náhle brat inac by som sa nevrátila asi neviem bol psychicky zle na tom som sa zľutovala ostala doma a dako otehotnela a teraz no povie kvoli tebe si vypijem kvôli tvojej povahe seba nevidí. To je problém neprizná si keby nepil je všetko iné

janickacrazy
12. mar 2022

@barbie24 oh, to čakáš už tretie dieťa? Som si myslela, že prvé. Tak to sa ti bude ťažko odchádzať. No škoda, že si sa vrátila. Máloktorý chlap prestane piť. To sú skôr výnimky. 🙁

mandarinka555
12. mar 2022

@barbie24 Ja mám najradšej, keď si niektoré ženské myslia, že ak otehotnejú, chlap sa zmení k lepšiemu....Naivita veľká ako Brno....Je to naslopaný debil a ty s takým hňupom ešte otehotnieš.....no a predpokladám, že ti urobí ešte ďalšie tri deti....

loliki
12. mar 2022

@matko_harich Ty si neni trápny? Daj si do poriadku hormóny a hraj sa na PC. 😀https://www.modrykonik.sk/forum/pubertak/ako-zbalit-spoluziacku-ktora-ma-nechce-2/

elizabet173
13. mar 2022

@barbie24 prečo s ním preboha čakáš tretie dieťa? Piť neprestane, musel by chcieť sám, keď to neurobil doteraz, je veľmi malá šanca, že to urobí v budúcnosti. Bohužiaľ, urobila si chybu, keď si sa vrátila, mohla si si pokojne žiť s dvomi deťmi v mestskom byte. Môžeš to ešte zopakovať, len s tromi deťmi....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre