Neteším sa na dieťa hoci som ho chcela

venny26
4. máj 2011

Ahojte baby,
asi som tehotná, potvrdili mi to dva testy a tiež vynechaná menštruácia, v pondelok idem ku gynďošovi (mám tam ísť na lačno na krv alebo môžem jesť?), mám problém - vôbec sa neteším že som tehotná 😢 je to normálne? A pritom som s partnerom dlho a dieťa sme plánovali, ale nejako ma to zaskočilo. Proste asi mám stále ešte šok a čo keď si tehotenstvo neužijem a nebudem sa z neho tešiť? Prosím pomoooooc

dasiacik
3. apr 2015

@chanaaa
Presne tieto pocity som mala aj ja.Akoby som o sebe citala.Kedy to pride?No,to je urcite individualne,ja som sa po pôrode tiez nesla od stastia posrat.A tie zaciatky su fakt tazke,no ked si vytvorite aky taky rezim,tak sa ti strasne ulavi.A mozno prave vtedy si uvedomis tu lasku co je medzi vami.Mozno to pride pri kojeni.Ale,pride to.To je jedina istota,ktoru ti mozem dat.

chanaaa
3. apr 2015

@dasiacik Ďakujem 🙂 troška si ma ukľudnila, že som predsa len normálna. Už len pár dní a dúfam, že potom to príde čo najskôr 🙂

dasiacik
3. apr 2015

@chanaaa
Jasne,ze to pride.Len u niekoho skor,u niekoho neskor.Caka ta kopec novych skusenosti,je toho na zenu po pôrode strasne vela.Ale,zaroven je to vsetko pekne a hlavne to rychlo ubehne.Deticky strasne rychlo rastu,tak si to drobciatko uzi,aby si potom nelutovala.Drzim palce.

chanaaa
3. apr 2015

@dasiacik Už sa začínam trocha aj tešiť 🙂

ali08
3. apr 2015

Ahoj.ja som zazivala podobne stavy, raz som bola stastna a raz som sa vobec netesila ale skor som sa bala buducnosti co bude, ako to zvladneme aj finacne aj psychycky lebo mame aj ine problemy ktore riesime.ale bolo to aj hormonmi.hl.sa nestresuj, nebud smutna.uvidis casom sa to zmeni ja ked mi zacalo rast brusko som si tehotenstvo uzivala akurat vnutorne som mala tie stavy ze ho nechcem atd.teraz ma syn vyse roka a sme stastny.u nas dokonca nebol ani planovany.

sona111111
3. apr 2015

@dasiacik ahoj,pod prispevkom mas napisane,ze mAs termin v auguste.takze to tak je?😄len preto,ze ja o mesiac neskor a pocity mam rovnake.

dasiacik
4. apr 2015

@sona111111 Ano,ale to je uz moje druhe babo.Prispevky som pisala v case prveho otehotnenia.Teraz je to uz trochu ine.Viem co ma caka 🙂

rena888
3. nov 2017

@nefertitka Ahoj viem ze co si pisala je stare ale prosim ta ako si to zvladla ja som v 35tt a ties mavam zo vsetkeho depresie a neklud sama som stoho smutna😢

megynka20
14. máj 2018

Ahoj žienky,snažili sme sa o babätko a podarilo sa,aj keď sme očakávali trošku neskôr,som strašne smutná,plačem,lebo zrazu mám pocit,že sme mali ešte počkať...je t strašný pocit,nič ma nebavi,nechuti mi ani jesť...je mi stále do plaču ...

kimi203
14. máj 2018

@venny26 hormony 🙂 zvykaj si.

megynka20
14. máj 2018

@kimi203 to sa da?

victoriab
14. máj 2018

@megynka20 je to o držku, tvoj muž bude mať radosť 🙂 jasné, že hormóny, za hodinu vystriedaš 145 rôznych nálad - od plaču, ľútosti, hnevu po neskonalú radosť, spokojnosť či extázu 🙂 to je proste húsenková dráha, uži si jazdu ;)

megynka20
14. máj 2018

@victoriab super,tak nech už príde tá lepšia nálada ...ak príde 🙁

victoriab
14. máj 2018

@megynka20 ale, prosím ťa, ber to lážo plážo, daj si čokoládu, to je riešenie na všetko 🙂 a nesil sa do niečoho, keď sa ti chce revať, tak rev, keď smiať, tak sa smej, ale vždy si povedz, že všetko je, jak má byť a bude dobre. ;) a sme ženy, zmákneme aj horšie. a horšie bude, tomu ver ;)

megynka20
14. máj 2018

@victoria tak vďaka za radu,skúsim to 🙂

kimi203
14. máj 2018

@megynka20 da sa. Aj ja som mala rozhadzane hormony a zmiesane pocity, plus do toho 6 mesiacov celodenne nevolnosti. Nie je to nic prijemne, ale clovek si zvykne na vsetko. Nehaluz dopredu, co nude, mozmo hned ako ti da tehotensku knizku alebo uvidis na sone, zacnes kupovat vecicky, tak sa pocity zmenia. Nikto nepovedal, ze to babo musit milovat od pocatia a ze vsetky tehotne zeny su stastne nonstop.

megynka20
14. máj 2018

@kimi203 Je mi jasné,že musím si tým prejsť aj ja,niekto je v pohode viac a niekto menej,zrejme potrebujem len čas a trošku sa viac dozvedieť čo a ako pokračovať...vďaka za odpoveď

kimi203
14. máj 2018

@megynka20 Drzim palce.

eliska13
14. máj 2018

@megynka20 možno to nepochopíš, ale sú ženy čo nikdy nebudú mať deti, dali tisíce do umelých oplodnení tvoje pocity sú normálne zmiešané, máš pretlak hormónov ako pred menzesom.Tes sa budeš ho ľúbiť najviac na svete len to chce čas🙂

megynka20
14. máj 2018

@kimi203 dakujem

megynka20
14. máj 2018

@eliska13 áno čas 🙂 vďaka

ukulela
14. máj 2018

@megynka20 hormony, neboj sa, ustali sa to. nasad si kyselinu listovu - sice nalasdy nepotlaci, ale pre babo je to dobre 🙂 skus sa upokojit, neboj, to prejde. ja som tiez dost prerevala, rozcitlivie ma kazda kravina .... teraz to uz zvladam lepsie.

megynka20
14. máj 2018

@ukulela verim,ze hormony a snad sa to zlepsi skoro 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre